Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik magyar megyében van a...

Melyik magyar megyében van a legkevesebb kisebbségi?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Vas, bár ha az osztrák és szlovén származásúak is zavarnak, akkor lehet, hogy nem neked való.
2020. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#2

Az osztrákok és szlovénok mellett el tudok sétálni anélkül, hogy rám támadnának és összevernének.

Cigányok mellett nem.

2020. aug. 3. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mégis, mivel éred el ezt náluk minden egyes alkalommal? Persze ha csak úgy tudsz sétálni, hogy Árpád-sávos zászlót lóbálsz "Utálom a cigányokat" feliratú pólóban, az más.
2020. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#4, gondolom te is valami budapesti V. kerületből osztod az észt, mondok neked pár települést, amit feltétlenül látogass meg, hátha változik valami a turbóliberál hozzáállásod...

Mondom ezt úgy, hogy én is úgy költöztem vidékre, hogy még csak nem is néztem, vannak-e ott cigók.


Komárom-Esztergom, Zala, Győr, Vas, ezek leginkább.

2020. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem te még életedben nem láttál cigányt. Ha láttál volna, nem írnál ilyen hülyeségeket. Mert látom, kicsit sem ismered őket.

2020. aug. 4. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Láttam. A normálisabbjával semmi bajom. A lumpen ember meg magyarból sem tetszik.
2020. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Szabolcs és Borsod megye kizárva 😂
2020. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!