Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek,hogy a szomszéd...

Mit tehetek,hogy a szomszéd kertben lenyírják végre a méteres parlagfüvet?

Figyelt kérdés

Lakatlan családiház. A tulajdonos havonta egyszer jár ki,de csak az utcai fronton nyírja le a füvet. A telken belül hatalmasra nőt a gaz és mindenhol szállingózik a pollen a paragfűkről. Szólva lett neki,de nem csinál semmit,nem érdekli. Ma betelefonáltam az önkormányzatba,hogy tegyenek valamit,de annyit mondtak,hogy küldenek neki levelet és telefonáljak vissza 2-3hét múlva,hogy van e változás.A gondom,hogy súlyosan alergiás vagyok a pollenre és már napok óta "taknyom,nyálam egybe van"

a szemeim begyulladva az allergiától. Mit lehetne tenni ,hogy sűrgősen lekaszálják a parlagfüvet?



2020. aug. 4. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Egyik nap sutyiban bemászol maszkban s lenyírod...vagy felbérelsz "rikardókat".


Esetleg felajánlod, hogy levágod...némi jattért akár...mástól várni a csodát elég gebasz...

2020. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Mikor tanulják meg végre az emberek, hogy nem telefonálunk, nem mászkálunk, hanem TÉRTIVEVÉNYESEN ÍRUNK?

Annak nyoma van, arra kötelesek írásban válaszolni 30 napon belül és arra kötelesek intézkedni, ha törvényszegésre érkezett bejelentés.

2020. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan válaszoltam korábban, hogy semmit, csak várni tudsz.

De egyébként ha zavar, akkor megkéred, hogy engedje már meg lenyírni neked, mert zavar.

Különben télen tényleg nem lesz pollen, ne aggódj. Addig sok százas papírzsepi, meg kevesebb hiszti.

Rengeteg ember van aki nem nyírja, hát itt a faluban is látom. Én mondjuk gazba hülyét kapnék, de nyilván a gyerekem is.

2020. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És az utolsónak leginkább,a térítvenyes levé1 valóban nagyon jó ötlet.
2020. aug. 5. 13:45
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsi 12es válaszolónak
2020. aug. 5. 13:45
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

A mellettünk lévő ház tulajdonosa hány tértivevényes levelet kapott amiért tértivevényes levélben beszóltak a jegyzőhöz? Nagyon sokat.

A ház előtt közmunkásokkal kb 1 hete lenyíratták, de bent nem tudnak mit csinálni. Tavaly kapott pénzbírságot, kifizette, ugyanúgy magasról lesz..ja!

Ami idegesít, hogy a szél pont a mi medencénkbe fújja bele a nem tudom milyen gazdarabkákat ha nincs letakarva. De nem lehet mit csinálni, mert alig van itthon, valahol Németországban dolgozik.

2020. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 galaxy01 válasza:
0%
Ne nézz annyi tv-t és tajékozód... Gondolom maszkot hordasz, mint a kommentelők...
2020. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!