Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szombaton vasárnap reggel...

Szombaton vasárnap reggel nyolckor kezdek otthon dolgozni a Husqvarna fűkaszámmal és a láncfűrésszel ilyenkor már a szomszédok sem tudnak mit csinálni?

Figyelt kérdés

20 év külföldi meló után vettem kertes házat nagy telekkel egy kisvárosban.Szeretek fával fűteni és fűvet vágni.

megvettem hozzá a legprofibb eszközöket.Husqvarna 545 RX fűkaszát és egy Husqvarna 560 XPG láncfűrészt.

Hozattam egy kamion rönkfát amit úgy terveztem szombat vasárnap napközben nyárig összevágok ha elfáradok a fűkaszámmal fűvet vágok a maradék időmben.

Mennyire zavarja ez a szomszédokat ha reggel 8kor kezdem?Szombat vasárnap?



2020. aug. 4. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem biztos nem zavarnál, falun élünk, megszoktuk már. Még a lányomat se zavarja, pedig ő még gyerek. Azért reggel 8 már nincs olyan korán.
2020. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Reggeltől estig-napokig már bunkóság berregni.

Egyik napon 2-3 óra, másikon is még elmegy max...hétvége-csend-pihenés, erre te elbaxnád az egészet reggeltől estig.

Ennyire bölcs figyelni, ha jóban akarsz lenni környéken mindenkivel, mert hát mehetsz te még a másik utcájába bármiért...

2020. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Engem nem zavar,en jol alszom es nem is lakunk kozel😂😂


Hivja nyugodtan a rendort,ez nem zenehlgatas vagy bulizas :D A rendor leoltja a szomszedot.

2020. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is pont ilyen pofátlan szomszédom van. Egész nyáron reggeltől estig zajong minden nap a fájával és a füvével.
2020. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nálam csinálnád ezt egész vasárnap,

minden hétköznapodat megédesíteném reggel 7-órai flexeléssel.

2020. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Reggel 7-kor már nagyon sokan nincsenek otthon hétköznap. :)
2020. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez valami provokatív fake kérdés?
2020. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

#6:

És nagyon sokan vannak azok is, akik viszont akkor még alszanak és marhára nem kérnek ipari gépzenét ébresztésnek.

2020. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Rendben, de az emberek jó esetben dolgoznak, reggel indulnak. Ki korábban, ki hamarabb.

A fűnyírás, a favágás mind-mind olyan zaj, ami bizony jelen van ha valaki kertes házban lakik.

Párom hétvégén nyírja a füvet, mert akkor van itthon, de nyírta már hétköznap délután 5-kor is este 7-ig, akkor ért rá.

És bizony egyéb zajjal járó tevékenységek is vannak egy ház körül, pláne ha valakinek otthon van a műhelye, és ott dolgozik. (mint pl exem)

Aki fával fűt, annak bizony neki kell állni a fát összevágni, ha télen nem akar megfagyni.

2020. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Biztos vagyok benne, hogy a kérdés célja a provokálás, de megpróbálom komolyan venni.

Nekem 30 q fát 2 óra alatt felvágtak, ...emberi időben, 10-től 12-ig.

Ha neked 300 q van, 5 hétvégén, napi 2-2 óra alatt elfogy.

Füvet meg 10 naponta-2 hetente szokás nyírni, nekünk az 1320 m2 szintén megvan 2 óra alatt.

2020. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!