Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kiadó lakások felében miért...

A kiadó lakások felében miért csak DIÁKLÁNYOK jelentkezését várják?

Figyelt kérdés

Ma felhívtam 2 embert kiadó Szegedi lakással kapcsolatban mert most kezdem az egyetemet és közölték velem, hogy csak és kizárólag lányok jelentkezését várják.


Leszarják, hogy én mennyire vagyok bulizós, mennyire tartok rendet magam körül, azért mert egy f*sz lóg a lábam között nem lakhatok ott.


Őszintén mi a különbség köztem és egy lány között?



2020. aug. 11. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Én is ezzel szenvedtem az elmúlt hónapokban. Május óta próbáltam egy szobát találni egy holland városban az egyetem előtt, de még ott is rengeteg szobát csak lányoknak, nőknak adnak ki... Nevetséges a dolog szerintem is, idióta sztereotípiák miatt létezik csak.
2020. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Úgy vannak vele a lányok jobban tudnak tisztaságot tartani, mint a fiúk. Továbbá ha nem tudnának fizetni vagy fizetés helyett a testükkel is tudnak fizetni. Én is lánynak adnám ki.
2020. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Pesten is rendkívül elterjedt jelenség. Van egy olyan kép, hogy fiúk rendetlenek és vadak, a lányok pedig makulátlan kisangyalok. Pedig ez abszolút nem igaz. Éltem több évet koleszban és rengeteg fiú sokkal igényesebb volt, mint a lányok.
2020. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert a lányoknak pinájuk van, és a sok közülük hajlandó is fizetni vele.
2020. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Mai egyetemista lanyokrol koztudott, hogy kedvelik a sugar daddy jelenseget es szivesen elnek is a lehetoseggel.


Meleg foberlonel a fiuknak is van eselye :)

2020. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Biztos létező jelenség, hogy fiatalok szexelnek a lakásért, de ez egy elenyésző kisebbség csak, nem ez a fő ők a nem meghatározásánál. Rengeteg helyről fixen tudom, hogy rendes albérletről volt szó és mégis meg volt adva, hogy csak lányok mehetnek.
2020. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán visszaszólhatsz az ilyeneknek, hogy mi jogon diszkriminálnak? Ja, és nézd meg, mit lehet ilyen esetben tenni...
2020. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
97%
Mert él az a tévhit, hogy a lányok kevésbé kupisak, kevésbé lakják le a lakást. 8 évig voltam kolis, tudnám cáfolni, olyan koszos, rendetlen lányokat ismertem hogy csak na. A másik meg az, hogy tényleg meglepően sok férfi főbérlő hiszi azt, hogy ha valakinek a lába között p1na van, akkor az fizetni is hajlandó vele. Én már dolgozóként, egyetem után mentem albiba és hiába úgy jelentkeztem a meghirdetett helyekre, hogy pár (tehát értelemszerűen egy hímnemű egyeddel együtt) mégis 10-ből 5 férfi felajánlotta, hogy a költségek egy részét másképpen is rendezhetjük. Azt hittem a pofám leszakad, sem a kinézetem, sem a viselkedésem nem indokolja az ilyen feltételezéseket. Később világosítottak fel a már egyetem alatt is albizó ismerősök, hogy bizony, ez általános.
2020. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

En kiadok es kizarolag diak fiukat fogadok pesten. Mert ok problemamentesebbek,mint a lanyok. Mindig penzt varok,mert en is abbol vasarolok etelt stb. Pedig boven tetszene par kozuluk szexre.


:D

2020. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Na vajon miért? Gondolom a tulajok férfiak... A lakbérből "kedveskedéssel" lehet faragni, na meg ő is felvághat a haveroknak, hogy 2 fullos bige lakja a lakását.
2020. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!