Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki városban/fővárosban él,...

Aki városban/fővárosban él, attól kérdezem: szívesen laksz ott, ahol, vagy inkább kiköltöznél falura/tanyára?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Az ember szívesen kiköltözne ha egyedülálló lenne, és nem lennének gyermekei, de mivel vannak, így a kérdés eldöntött. Ahhoz sok mindennek kell passzolnia hogy egy gyerekes be tudja vállalni úgy, hogy ne származzon belőle senkinek kára és ez is csak addig működik míg kicsik. De középtől felfelé már nem jó.
2020. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Szívesen. De amikor kint vagyok a városból azt is tudom szeretni, látom az előnyeit, nagyon más a tempó és ez jól tud esni. Szóval ha úgyhozza egyszer a sors akkor az sem lenne ellenemre. Bár, persze gondolom a részleteken áll mindkét helyen a dolog. Konkrétan hol, milyenek a többiek, mennyire van pénz stb.
2020. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nagyvárosba elköltöznék innen Budapestről,falura/ tanyára nem.
2020. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Én kisvárosból (de sokat voltam falun/tanyán is) költöztem fel Budapestre, semmiért nem mennék vissza. :)
2020. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Budapest fan vagyok. Imadok a belvarosban elni. Az ugyfeleim a vilag minden tajarol jonnek ,Rio de Janeiro ,Velence,Roma,Dominika,stb es imadjak Budapestet! Mind visszater ide.
2020. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Mi egy nagyobb város melletti kisebb településen lakunk (pár éve elvileg még falu volt és csak nem rég óta tekintenek rá kisvárosként is lol) és nem tudnám elképzelni, hogy beköltözzek a városba.
2020. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Videkrol jottem Pestre es itt ragadtam. Falun sose eltem, de sokat voltunk falvakban, tanyan. Akkor mennek szivesen (es kkor biztos), ha az en es a frjem munkaja lehetove tenne a reszben otthoni munkavegzest es legalabb az egyikonknek megmaradna egy fix havi jovedelme, ami nem a termestol/allatoktol vagy ugy az idojarastol fugg. Ha lenne ket autonk, es nem tul nagy tavolsagra korhaz/jo kozepsuli (is). Tehat nehez lenne csak ugy eygszercsak kiugrani a nagyvarosi eletbol. Masik opcio hogy van par milla tartalekunk es egy nehany evre koltozunk tanyara. Aztan majd szepen vissza amikor a gyeekek miatt muszaj.

Harmadik opcio igen ha mar nagyok a gyerekek es en gazdag vagyok akkor megyek falura. Jo nyugdijbol.

2020. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy ilyenre simán:

[link]

2020. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Többször gondolkodtam már ezen és nem; sose költöznék falura véglegesen, imádom ezt a várost.

Édesanyám, aki szintén itt él például gyakran álmodozik, hogy milyen jó lenne vidéken lakni, de nekem, komolyan mondom, még a szmog is hiányzik egy idő után, ha nem itt vagyok. :))

Hármassal értek egyet, egyéb nagyvárosokat én is szívesen kipróbálnék, de nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy itt lakom.

2020. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Városban nőttem fel,szeretem hogy van minden a közelben.A falusi élet is tetszene,ha nem kellene messzire járni dolgozni.
2020. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!