Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakásbérlésnél mik az igényeitek?

Lakásbérlésnél mik az igényeitek?

Figyelt kérdés

Milyen szempont alapján kerestek lakást? Szeretném kiadni a 7.kerületi lakásomat.

Szeretném ha a bérlők elégedettek lennének.

Van légkondi, erkély, új műanyag ablakok és új konyhabútor. Teljesen bútorozott, de tv nincs benne.

Mi tenné számotokra vonzóvá a lakásomat (esetleg extrák)

Fontos nektek hogy számlaképes legyen az albérlet?

Fontos közjegyzői szerződést írni? (Ezt olvastam)


2020. aug. 17. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
A legfontosabb az ár és a lokáció.
2020. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szuper dolgok amiket írtál, kiegészíteném még elegendő tárolóhellyel is. Én lakásvásárlásnál néztem ezeket, de albinál is ez lett volna. Amin nem lehet változatni ha nincs, mert a lakás adottsága, hogy nekem fontos, hogy ahogy belépek az ajtón ott legyen normális előszoba, szóval ne mindjárt onnan nyíljon a fürdő, wc, stb, hogy összejárjam a cipővel és hogy tudjak érkezéskor mindjárt lepakolni... Fontos tényező lenne még nekem, hogy zajos utcára néz-e és, hogy milyenek a szomszédok. De mindenki más, biztos vagyok benne, hogy kifogod tudni adni, főleg ha reális áron is fogod hirdetni. Azt még hozzáteszem, hogy manapság már ritka, hogy tulajdonos így nézze a bérlő igényeit, le a kalappal.
2020. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem fontos lenne, hogy kellőképp le lehessen sötétíteni legalább egy szobát. Hajnali háromkor kelek, így kint még világos van, amikor aludni megyek.


Számomra előny, ha mindenhol parketta van, és nem kell porszívózni.


A fürdőkád előny, de nem létszükséglet.


Fontos, hogy legyen egy íróasztal, ahol elfér a számítógépem, a nagyobb (32 colos) monitorom és elég nagy ahhoz, hogy tudjak rajta dolgozni, ha kell. Külön kihúzható billentyűzettartó is legyen rajta. Az is jó, ha hozhatom a sajátomat.


Fontos, hogy vihessek ketrecben lakó kisállatokat (hörcsög, tengerimalac, törpenyúl), és legyen lehetőségem kiengedni őket a kifutójukba. Természetesen minden esetlegesen általuk okozott kárt megtérítenék, bár a kifutóból nem tudnak kiszökni, így nem igazán tudnak kárt okozni.


Amúgy most nem keresek albérletet, de részben az állatok miatt tudom, hogy nagyon nehéz lenne megfelelő és megfizethető helyet találnom.

2020. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális szomszédok, ne legyen túl zajos, UPC netet be lehessen köttetni, lépcsőház zárható legyen és zárják is.
2020. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A többiekhez még azt tenném hozzá, hogy a tulaj milyen, de mivel ez a kérdés megszületett, valószínűleg nálad ez rendben van
2020. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az ár, egy korrekt szerződés. Számla nem fontos, de legyen minden lepapírozva. Ezen kívül jó közlekedés, normális környék és szomszédok.
2020. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jegyzeteltem minden ötleteteket! Köszönöm!

A lakás csak 50 négyzetméter úgyhogy sajnos óriási tér nincs, de vettem egy kis cipősszekrényt, akasztót az előszobába, hatalmas gardrób szekrényt és hatalmas nappali szekrénysort úgyhogy sok helyre lehet pakolni. Még felfuratok néhány polcot is biztos ami biztos.

Jó közlekedés adott, a szomszédok is rendben vannak.

A lépcsőház zárható.

Televíziót nem szívesen vennék, ez szerintetek probléma?

2020. aug. 17. 12:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges, ha kell neki tévé, majd vesz magának.
2020. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Előny ha van a lakáshoz garázs is? Vagy azt külön adjam ki?

Azért kérdezem, mert nekem pl 26 éves koromig nem is volt saját autóm

2020. aug. 17. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!