Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az albérlő vagy a tulaj fizesse?

Az albérlő vagy a tulaj fizesse?

Figyelt kérdés

A villanykapcsoló nem működik az egyik szobában és a falban a vezetékkel lehet a probléma.

Ki fizesse a villanyszerelőt?


2020. aug. 20. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10


Ja, mert a kérdező arra fogja s miért nem mindjárt Paksra:DDDD

Hüleség...


S ha kiégett csak az izzó, akkor ez nagyon izzó lesz:DDD

2020. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11,

miért húztad fel magad ennyire?

Nem tudok elképzelni 2020-ban olyan embert (Európában), aki először nem az égőn kezdte volna a hibát.

A kérdező a kérdésben csak FELTÉTELEZI, hogy a falban lehet a hiba, tehát az is valószínű, hogy tanácsom ellenére, a kapcsolót már előzőleg megnézte.

Jó lenne, ha reagálna a kérdező is ilyesféle viták megelőzése végett...

2020. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kapcsolót már kicseréltem saját költségen, mert ez valóban nem tétel, de mégsem működik és ezért kell ide szakember, ami már nem pár 100 ft. És nem a villanykörte égett ki, okos!
2020. aug. 20. 17:49
 14/14 anonim ***** válasza:

12


Ne nézzél már óvszernek, hogy felhúzom magam, mint te szoktad magad ezek szerint s annak gondolsz, amire kerül:DDD Én csak röhögök a jövőbelátáson;)

Pedig bőven van kit mutatni manapság, hidd el;)


Aztán a másik poén, ha a kismegszakítót meg sem nézi ugye ugye;) Most, írja a kérdező, hogy megnéztem ( már ) :DDD

Na, az lesz röhögés, ha csak annyi egy kapcsoló cseréje után:DDDDDDDDDD


Sőt, lehet a villanyszámla sincs kifizetve:))))

Egy biztos, hogy fény nincs s nem csak a szobában:D

2020. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!