Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valóban ennyire fontos most ez?

Valóban ennyire fontos most ez?

Figyelt kérdés
Tényleg augusztus 20.-án kell nekiállni fűkaszával füvet nyírni? Szomszédunk kb 20 perce állt neki vinnyogtatni a gépet, jó hogy nyitva lehet az ablak. Nem értem, komolyan, én direkt nem álltam neki füvet nyírni/porszívózni/bőgetni a mosógépet, mert ünnep van, erre van olyan, akinek nem számít az ünnep. Nálatok is vannak ilyen jó képességűek? :D
2020. aug. 20. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Valszeg ilyenkor ér rá.
2020. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, a nyugdíjas ilyenkor ér rá? Beszarok. :D Érdekes én meló után is neki tudok állni (nyilván kénytelen vagyok, mert más nem teszi meg helyettem). Gondolom ünnepnap élesebb a fűkasza, jobban viszi a gazat, mint hétvégén/hétköznap. :D
2020. aug. 20. 10:44
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Valamikor le kell vagni, lehet máskor nem ér rá. Ilyenkor lehet olyan egyezséget kötni, hogy amikor te pihebsz, aznap ne vagja le, cserébe te vállalod hogy másik napon, amikor nwkwd jó, akkor lecsapatod az övét is a tieddel együtt. Mifelénk szokott ez működni
2020. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Tehát egy munkaszüneti napon, délelőtt majdnem fél 11-kor állt neki füvet nyírni és ez neked akkora gond, hogy nekiültél erről kérdést kiírni! Az eszem megáll, ... de rajtad!
2020. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha hétvégén vágja akkor meg az a baj, ha hétköznap és pont akkor van pihenőnapod, akkor meg az a baj...

Ez a sok "az a baj" a baj

2020. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Be is b@szna, ha te szabnád meg délelőtt 10-kor ki mit csinál. Azért ha ott laknék kávét oda tehetnék főzni ? Mert porszívózni, mosni látom nem lehet.
2020. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Köszönöm Istenem, hogy nekem normális szomszédokat adtál!

Bár, ha jobban meggondolom, az egyik sunyin moshatott, mert ki van nála teregetve. :D

2020. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Moshatott még akár tegnap este is, nem? Vagy egész nap figyelted, hogy mikor tereget ki? :O
2020. aug. 20. 10:53
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Idd le magadat hulla részegre s nem fogsz itt se problémázni...

Fingani szabad a nyitott ablakod miatt vajon az országban...:DDDD

2020. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt meghagyom az alkeszoknak, azoknak a gyógyszere a pia.

Persze, 30 fokban csukott ablak mellett, f.asza idő van a lakásban.

2020. aug. 20. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!