Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém megyei (Veszprém...

Veszprém megyei (Veszprém közeli) Hajmáskér, Jókai lakótelep jó hely?

Figyelt kérdés

Én is cigány vagyok, és hallottam, hogy ott vannak, de én egy normálisabb vagyok. Dolgozók. Veszprémben találtam munkát, de csak egy Hajmáskéri albérletre tellik egyelőre.

Jókai lakótelep 6-osba költöznék. Mi a vélemény?



2020. aug. 23. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik rokonom ott él.

Koszos és mocskos

2020. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van azért rosszabb is, de persze ne számíts sokra. Én nem élnék ott, ha fizetnének se, valaki számára viszont indulásnak jó lehet, de minél hamarabb próbálj Veszprémbe költözni, akár a Haszkovóra is, mert az is fényévekkel jobb. Azt is vedd számításba, hogy amit megspórolsz az olcsóbb albérleten, az lehet elmegy utazásra meg élelmiszerre, mert hogy ezek drágábbak lesznek. Van a lakótelepen pár bolt, de minden drágább mint városban. Sok a rossz arc, rogosok mászkálnak be lépcsőházakba, és sok a neveletlen gyerek, ilyenekre kell számítani. Az egyik bolt mellett szoktak gyülekezni a lecsúszottak, és kvázi kocsmaként használják a bolt melletti területet. Illetve ami még fontos, hogy a közös képviselők szeretik emelgetni a közös költséget, fűtés díját stb, rendszertelenül és anélkül hogy bemutatnának bármilyen bizonyítékot arról hogy tényleg jogos az emelés. Ez mondjuk máshol is megtörténhet, ez igaz
2020. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Hatalmas etnikum, és a mocsok eszi a falut. Egyszer lementem oda (pontosabban Várpalotára akartam utazni, de leszálltam Hkéren, és átmentem gyalog Ösküre), és épp hogy leszálltam, egy pár 13-14 éves roma gyerek kértek tőlem cigit, de nem adtam nekik. Elkezdtek követni, hogy már pedig adjak, mert le szúrnak. Nagyon nehéz volt tőlük elmenekülni.
2021. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök jó kis falu, én könnyen beilleszkedtem.
2022. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajmáskér nagyon veszélyes hely. Veszprémnek konkrétan a nyomornegyede 4km-rel arébb. (Veszprém-Gyulafirátóttól)
2022. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!