Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Inotán élők! Hogyan jártok...

Inotán élők! Hogyan jártok munkába, ha az első volán járat 5:30 perc körül fut be Inotára, utána pedig Várpalotára? Ha pl. reggel 6-ra kell beérnetek Veszprémbe, hogyan oldjátok meg, ha nincs céges busz, sem autó?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan tősgyökeres pesti vagyok, de az elég fura volna, ha csak 5:30 körül lenne az első busz Inotán.


Az ÉNYKK honlapja szerint Inota lakótelepről 4:25 órakor megy az első helyi busz Várpalota központjába. Onnan meg több járat is indul Veszpréme, ami 6 előtt bőven odaér.

2015. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hű, én a volán honlapját neztem, aszerint 5:30 korul van az első járat. Utana nézek meg.


Ettol fuggetlenul, bar a kerdes nem errol szol, erdekelne, hogy milyen a közbiztonság Inotan?

2015. nov. 19. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem eltem Inotan, de a felesegem ott nott fel, es egy ideig hetente jartam at oda Veszprembol.


Eloszor is igen, van korabban busz, a Volan online menetrend keresojeben csak a helykozi es a tavolsagi buszok vannak, a helyiek nem. Az 1-es jarat a keszenletibol indul, de bemegy a faluba is.


A kozbiztonsag jo. Mondjuk nem tudom, hogy a keszenleti lakotelepre vagy a faluba koltozol, en utobbit ismerem inkabb (jartam parszor a keszenletiben, ott elegge csorok laknak, de nem tunt veszelyes helynek, sogornom oda jart suliba).

2015. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amugy ugy keress ra gugliban, hogy Varpalota helyi menetrend.
2015. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ki a fåsz pontozta le a segítő szándékú és jó választ? Hát a pofám leszakad. Menjen a tetves kůrva anyjåba az ilyen...
2015. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!