Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg ennyire veszélyes...

Tényleg ennyire veszélyes hely Kapsovár, vagy ilyenek mindenhol történnek?

Figyelt kérdés

Egy étterem előtt néhány cigány inzultálni kezdett egy lányt, az étterem fiatal szakácsa pedig a lány védelmére kelt, a cigányok ezért úgy agyonverték, hogy belehalt sérüléseibe.

Ez mindenhol rendszeres?


[link]



2020. szept. 2. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iyleneket kéne a helyszínen agyon lőni
2020. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a cigányok mindenhol máshol nagyon rendesek, Kaposvár levegőjében lehet valami, ami ezeket a békés állampolgárokat megvadította
2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Ez mindenhol rendszeres?" Ha szorgalmasan olvasod a KI-t, rájössz, hogy igen. (Bár nem biztos, hogy tényszerüen.)
2020. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy elszigetelt eset. Mivel meghalt a srác. De aki fel tud ismerni egy helyzetet az elmegy onnét több alkalommal volt olyan ,hogy láttam ,hogy zaklatnak egy lányt, de én inkább tovább mentem, és ez a legelfogadóbb döntés. Nem tudhatod lehet az egyik barátnője csak ő így szereti a közeledést vagy tényleg bármi lehet amiről nem tudsz.


Legyen ez a példa : [link]


Őket vádolják garázdasággal.

2020. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz, bár nem agyonverték, de az ütéstől elesett, és úgy verte be a fejét hogy másnapra meghalt, és tényleg a lányt védte.

Kerülni kell az ilyen szituációt, igaz, de ha a te lányodról, testvéredről, barátodról van szó, akik is el tudsz sétálni?

2020. szept. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az a rendszeres mindenhol, hogy egyre több gond van velük, mert kezelhetetlenek. Kár, hogy nincs létszámstop náluk, alapjogok ide vagy oda, nem kéne engedni, hogy ilyen ütemben szaporodjanak.
2020. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Engem számtalanszor vertek már meg a cigányok, mások se keltek az én védelmemre, mert nem mertek. Én se nagyon mertem máséra, így is bőven elvertek engem is.

#3 ha egyszer veled történik ez, a kuruc lesz az egyetlen, amelyik megírja.

2020. szept. 3. 17:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Az az agymosás, ha szerinted a cigányok nem követnek el semmi rosszat. Ha ténylegesen cigányok követnek el valamit, azt se hiszed el. Ez elég nagy tudatlanságra vall.
2020. szept. 4. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Olvass No Pasarán-t meglátod, hogy a többségi társadalom követ csak el bűnt.
2020. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem veszélyes hely kaposvár szerintem. Máshonnan költöztem ide több éve, és soha semmilyen konfliktusom nem volt. Más helyeken azért akadt :D
2020. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!