Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta lett ilyen lepukkant...

Mióta lett ilyen lepukkant veszélyes hely a Blaha?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán 2000 körül kezdődött, előtte még egész normális volt.
2014. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ekkortájt kezdték el osztani ott az ételt a karitativ szervezetek, és emiatt tömörültek oda hajléktalanok, aztán a nigériai bevándorlók is arrafele tudtak olcsón lakásokat bérelni, gondolom.
2014. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két hete egyik barátnőm este behívott az lévő Mekibe, és teljesen elcsodálkoztam azon, hogy milyen alakok járnak oda. Cigány, néger, kínai, arab és még ki tudja, mi. Nem rasszista vagyok (tojok bele kinek milyen bőrszíne van), de egyszerűen mikor lerí valakiről, hogy rosszban sántikál. Szörnyű! Régen is ilyen volt? Nappal sem semmi, de este!? Lehet, hogy csak azért furcsa számomra, mert külkerületben lakom.
2014. okt. 25. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég régóta ilyen, de meg lehet szokni. :)
2014. okt. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég vegyes az összetétel ott, de én inkább lepukkantnak mondom, mint veszélyesnek. Napi szinten arra járok, csak megszokás kérdése.
2014. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!