Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Békés megye, Tarhos község...

Békés megye, Tarhos község milyen hely?

Figyelt kérdés
Házvásárlás elõtt állunk, mindenfele nézelōdünk és fontos lenne tudnom, hogy nem-e egy nagyrészt romák által lakott község ez a hely.

2020. okt. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Sokan vannak,azt nem tudom pontosan mennyien mert nem élek ott de már voltam többször átutazóban, boltban közösségi helyeken találkozhatsz velük.

Akiket láttam azok mind ránézésre balhés (rosszul öltözött, hangosak stb) romák voltak.


De ez kb egész Békés megyére jellemző, helyben nem igazán van munka így jól gondoljátok meg hova költöztök, lehet kecsegtető az olcsó lakás árak miatt...de nem véletlen hogy így van!

2020. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Hozzáteszem atrocitás sose ért ott, és itthon se!
2020. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Vannak romák, ahogyan a mellette lévő Békés településen is.

Arra készülj, ha ott vesztek házat, hogy minden apróságért járhattok majd be Békéscsabára, mert kb a megyeszékhelyen (meg Gyulán) kívül pusztulat az egész megye. Nem véletlenül olcsóak az ingatlanok.

Munka is kb csak Békéscsabán van, de mivel a fél megye Csabán dolgozik, így már ott is nehéz állást találni.

2020. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
teljes mértékben igaz amit a 3 as mondott
2021. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!