Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már alkoholista magában...

Volt már alkoholista magában üvöltős szomszédotok?

Figyelt kérdés
Elkezd inni és órákig visitozik, őrjöng, károg.

2020. okt. 6. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista üvöltözős még nem volt, csak alkoholista főzőcskézős. Havonta rá kell hívni a tűzoltókat akik rátörik az ajtót, mert miközben a konyhában gomolyog a füst, ő a vécén ülve kómázik és arra sem ébred fel ha betörik az ajtaját. Ráadásul pont felettünk lakik.

Van egy üvöltöző idős pár is, de ők nem isznak, alapjáraton ilyen elmebetegek.

2020. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de múlt héten láttam kocsimból menet közben egy gyalogló csávót, aki szó szerint maga elé üvöltött, mintha egy kobold magasságú egyénre ki lett volna akadva.
2020. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. A mienk ilyen. Meg veri a falat folyamatosan.

Nagyon kivagyok tőle.

2020. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1., ez is volt már, hogy főzőcskézett és bekómált... De minden héten kétszer random időpontokban beiszik, volt hogy hajnali 5 kor rinyált.
2020. okt. 6. 22:11
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez nem veri a falat, viszont akkorákat szokott puffanni, gondolom részegen elesik, hogy reng a ház. Mintha szétcsattanna. De utána folytatja megint...
2020. okt. 6. 22:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Társasban még nem, de otthon, falun, a szüleim mellett egy alkoholista agglegény lakik. A szüleivel lakott, ők próbálták anno fékezni, de mióta meghaltak, szinte mindennap hülyére issza magát a kocsmában, aztán hazatámolyog és ordibál meg visít. Pedig alapjáraton egy jóindulatú, jólelkű ember lenne, de már tényleg baj van az agyával, egyre idétlenebbül viselkedik még akkor is, ha épp nincs bepiálva.
2020. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez társasban asszem elviselhetetlen lenne... Nem irigyellek.
2020. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

És kérdező, ti próbáltatok már tenni ellene valamit? Én valamelyik nap mentem le (alattunk lakik) és kinyitotta az ajtót és elkezdett -urva anyázni meg szidni.

Az alatta lakó szomszéd már jelezte, hogy beszéljünk a közösképviselővel, mert elviselhetetlen a koma (főleg mióta pár hónapja nyugdíjba ment), de mivel saját lakás, nem tudnak vele mit csinálni. A saját családja sem tartja már vele a kapcsolatot, mert egy agresszív állat.

Szerencsére nekünk csak albérlet, de amúgy jó helyen lakunk, jó áron - csak miatta nem akartunk váltani, de én már nagyon mennék..

2020. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak skizofréniás magában üvöltőnk volt. A földszintről a 4.-ig felhallatszott, hogy épp nézeteltérése támadt önmagával.

Végül odáig fajult, hogy kijött a rendőr, mentő, tűzoltó, rátörték az ajtót és összekötpzve elvitték.

Aztán egy kitudja, hány tagú cigó család költözött oda. Nem tudom, ittak-e, de egy átjáróház lett az épület és folyton ment a hangzavar. Vagy ők bömböltek tömegese, vagy a zenét bömböltették. Körbehugyozták az épületet, aztán már verekedtek is. Még a TEK is kijött rájuk a rendőrség meg napi szinten, aztán kb fél év múlva kipakolták őket az albérletből hála istennek.

2020. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédaim nem alkeszek, viszont a fiatal srác simán üvöltözik magában a kertben.
2020. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!