Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen könnyel alkalmazható...

Milyen könnyel alkalmazható büdös dolgot tegyek a csengőmre , hogy pórul járjon aki cseszeget?

Figyelt kérdés

Gyerekek ébresztenek fel, úgy, hogy nincs is gyerekem. Lenyomok 12 órás éjszakai műszakot haza megyek erre a iskolások arra járnak és becsengetnek, felkelek , de utána már alig alszom.


Valami jó büdös cuccal kellene bekenni, hogy emlékezzen rá, vagy viszkető por? Postás csenget néha, véletlenűl sem akarom megszivatni , csak a retek kölyköket. Tesómhoz jön magántanár aki még csenget.


Ötletek valami anyagra? Ammónia jut eszembe az van is otthon.


2020. okt. 19. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha azt akarod, hogy attrakció legyen a csengődből, amit ezután nem csak a szokásos 2 hülyegyerek, hanem a fél kerület nyomogat majd, akkor feltétlenül tedd érdekessé valami Reszkessetek Betörők féle trükkel.
2020. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első gondolatom a tű volt.
2020. okt. 19. 14:35
 3/10 Wadmalac ***** válasza:
62%

"Postás csenget néha, véletlenűl sem akarom megszivatni , csak a retek kölyköket."


Elég nehezen tudok elképzelni olyan megoldást, ami a postást nem szívatja, a kölyköket meg igen.


Mekkorák ezek a kölykök?

Ha a csengőt felrakod magasabbra?


Mondjuk akkor az 1,5 m magas postás is beszívja.

2020. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Helyettes postás alacsony. Kamera alapján 5.-es kölykök.
2020. okt. 19. 14:48
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Látszik, hogy van kamera?

Mert ha az nem ijeszti el, hogy le van fotózva...

2020. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, bármit is tennél rá, az minimum veszélyeztetés.

A valódi megoldás az egy extra kapcsoló beiktatása a csengőhöz, hogy amikor "ne zavarj" módban vagy, lekapcsolhasd.

2020. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha fel néz látja a kamerát.


Az a baj, hogy c-type és jönnének károgni meg "lyoglyaim vannnnak" dumával a kamera miatt. Szóval tűrök, hisz meg kell tanulni , magyar vagyok.

2020. okt. 19. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Dettó ugyanez volt a helyzet nálunk tavasszal. Utcánkban van a suli, minden második nap két takonygóc hazafelé menet becsöngetett. Mikor már nagyon elegem lett, szöget tettem a csengő alsó részére, persze a hegyével kifelé. Többet nem csengetett be poénból senki... :)
2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
*Tűt, nem szöget. Elnézést.*
2020. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már azóta találtál megoldást a problémára, de azért leírom az én esetemet. Nálunk is az utcában van az iskola. Hozzánk em becsengettek, hanem bekiabáltak az ablakon,ha nyitva volt. Aztán egyszer megelégeltem, és bementem az iskolába, egyenesen az igazgatóhoz. Elmondtam a problémámat, és mondtam neki, hogy szóljon a gyerekeknek, különben ennek következményei lesznek. Az igazgató azonnal utána nézett órára d alapján, hogy kik azok. (tesi óra alatt mikor futottak, akkor voltak ezek az incidensek.), és elég alaposan helyre igazította az osztályt. Azóta ilyen nem volt. Szóval ha más nincs, menj be az iskolába. Talán neked is segítenek.
2020. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!