Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A szú be tud menni a bőr alá?...

A szú be tud menni a bőr alá? Segítség!

Figyelt kérdés
Az a gyors és fürge, zavaró hangot kiadó, taszító szú, ami még a fába is bele tudja enni magát, be tud menni a bőr alá? Félek nagyon! Nem tudom mennyi van a szomámban, vagy kettő, de akkor is! Mit tegyek? Nem lesz bajom, ha ott maradnak? És mi van, ha este belém másznak? Jáj!

2012. aug. 28. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Pinokkió?!
2012. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

"Pinokkió?!" Ledőltem a székről! :D :D

Amúgy nem. Bár, aki ilyet kérdez, az

a: maximum 12 éves vagy

b: hülye.

Lehet választani.

G.

2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
-.- Úgy értem,a bőr puhább, mint a fa, akkor engem is bánthat. Hogy fogok így tudni aludni?...Volt egyszer, hogy pókhálósan ébredtem fel reggel, és mellettem volt a pók, biztos el akart engem tenni későbbre!
2012. aug. 28. 22:05
 4/12 A kérdező kommentje:
11 vagyok, majdnem eltaláltad :)
2012. aug. 28. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Áááá, miért nincs még korhatár?? MIÉRT??

G.

2012. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy kettő? :D nagyon kétlem alapvetően apró rovarok, és ha már kettőt láttál akkor van ott 200 is. Amúgy meg annyira veszélyesek mint a molyok, persze ha falábad van, az más ügy, de ezek annak ellenére hogy közutálatnak örvendő, de szelíd állatok, sőt hirtelen nem is tudok olyan rovarról, ami táplálkozási célból támadna emberre.
2012. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Félig megnyugodtam, mert nem esz meg. De 200? Vagyis több is van? De hol? Nem is látom őket...ezek az apró mélyedéseken keresztül másznak bele a fába? Ez hihetetlen. ÁÁÁ Sose legyen faházam, sose!
2012. aug. 28. 22:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek hogy kerülnek bele a fába? Már építéskor benne vannak? Vagy csak uténa másznak bele? De honnan? Nincs nyitva se az ablak, se semmi, ráadásul emeleten vagyok; a föld alól jönnek? A falon keresztül? Hogy?! Félek!!! :(
2012. aug. 28. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, ez már sok. Nem kéne neked már aludni?
2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még kiélvezem a maradék kis időt a suliig :D És anya se tudja!
2012. aug. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!