Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a szomszéd...

Mit csináljak, ha a szomszéd egész nap Boogie-woogie-t játszik zongorán?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, én is veszek egy zongorát, aztán párbajozok egyet vele.


A viccet félretéve, kb. 1 hónapja vett egy zongorát, azóta folyamatosan ezt hallgatjuk! Nem valami kellemes!


2020. nov. 3. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj be hozzá, és kössetek valami kompromisszumot.
2020. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyomass valami metált.
2020. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Táncolj neki.
2020. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brszélj vele nyugodt hangon. Ha nem lesz eredménye, akkor szólj illetékesnek (közös képviselő, önkormányzat... nem tudom milyen lakásban laksz).
2020. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Menj át és mutasd meg neki, hogy ott a folyosón, azok az ajtók, na azok bizony nem dísznek vannak, hanem ott emberek laknak, mert igény rajta kívül több százan vannak még a házban, szóval most már ideje lenne észrevennie magát és minimális tekintettel lennie a többi lakóra, mert senki nem kíváncsi az egésznapos ricsajára. Elképesztő amúgy, hogy mennyi suttyó van, aki azt hiszi, rajta kívül senki más nem lakik ott és úgy hangoskodhat, ahogy csak akar. Ha nem veszi a lapot, szólj a közös képviselőnek, bár az ilyennel lehet a saját "fegyverét" kell bevetni, mikor kussban van, kezdj el valami atom heavy metalt jó hangosan a fala felé fordítva üvölteni, csak hogy érezze a törődést.
2020. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Van e3g ötletem: beszélj a többi lakóval és aki jónak látja, írjon alá egy közös kérelmet, hogy zongorázzon máshol, vagy szigetelje le a falait (ő, ne Ti!). Ezt átnyújhatjátok a közös képviselőnek, vagy az önkormányzat illetékesének.
2020. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szólj a Presszernek hogy állítsa le.
2020. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el főkukac-stílusban kiabálni az ajtaja előtt:

"Így nem lehet aludni! Ez egy diszkó! Ez egy őrült hangstúdió!"

2020. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!