Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is szokott kiállni az...

Más is szokott kiállni az erkélyére pólóban és fecske alsóban?

Figyelt kérdés
Én mindig így megyek ki az erkélyre, de a múltkor arra jöttek fiatal srácok, és felkiabáltak: - Jó a lábad, haver!! Dugható vagy? Felmehetünk hozzád? - Utána vagy 5 perccel csengettek, s láttam, a három borzalom ott áll a lakásajtóm előtt. Kb. húsz percen át csengettek, utána elmentek. Én még egy órán át reszkettem csendben a lakásban, féltem, hogy visszajönnek. Miért hitték azt, hogy én OLYAN vagyok, csak azért, mert pólóban + fecskében, meztelen lábszárakkal álltam az erkélyen?

2020. nov. 8. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell csodálkozni. Az igénytelenség netovabbja úgy kiallni az erkélyre.
2020. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Alekosz te vagy az ?
2020. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
De áruld már el, mi a büdös francnak álldogálsz az erkélyen feltűnően hiányos öltözékben?
2020. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem a saját erkélyed az a te lakásod része, tehát azt viselsz amit akarsz.

Most komolyan, ha otthon mindig boxerban van, vegyen fel nadrágot amíg megissza kinn a kávéját aztán 5 perc múlva vegye is le? Ne már.

2020. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
De amikor a nő szoptat az ablakban, a szomszéd meg lesi, akkor a nő takarja magát. A heréket meg büszkén lehet mutogatni, pfeeej.
2020. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
A nő is nyugodtan szoptathat, a szomszédnak semmi köze hozzá. Nem értem honnan vetted ezt előző
2020. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Köntös...
2020. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az elsőnek. Igénytelenség.
2020. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Jó a lábad, haver!!


Faszi vagy vagy ők ennyire intellektuálisak h nőként havernak szólitottak?

2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy faszi vagyok. De ők azt hitték, hogy más gondolkodású vagyok, mert meztelen lábszárakkal feszítettem az erkélyen. Amúgy tényleg jók a lábaim.
2020. nov. 8. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!