Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van aki Koreában él?

Sara&Jaeden kérdése:

Van aki Koreában él?

Figyelt kérdés
Ha igen mesélne róla milyen? Hogyan ment ki, miért? Milyennek tartja az ottani életet? A nyelvet ott tanulta, vagy itthon? Milyenek az emberek, az ételek, a munkaviszonyok?

2020. nov. 10. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Tele van a GYK kpop énekes magyarokkal... 😅😅😅😅
2020. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress ilyen témájú Facebook csoportokat, fórumot, YouTubert vagy blogot. Ott nagyobb eséllyel találsz megfelelő embereket, itt sokkal kisebb esély van rá.
2020. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es, igen elég sok van de szerintem ezzel semmi baj.


2-es köszönöm szépen!

2020. nov. 10. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Hogyne, rengetegen élnek Koreában. Észak-Koreában IS, meg Dél-Koreában IS. Nem értem én ezt a kérdést.
2020. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem miután elmagyaráztam lehetett érteni, hogy itthonról kiköltözötteknek szólt a kérdés.
2020. nov. 10. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyik nagyon jó barátom ott él, de el akar költözni, nagyon utálja az ottani életet. Az emberek munkamániásak és beveszültek, úgy az egész társadalomban észlelhető a lazaság és kreativitás hiánya. A barátom, a szüleivel ment ki még gyerekkorában, így a nyelvet nagyjából beszéli. Állítása szerint, nem olyan nagyon durván nehéz, de azért értelemszerűen vannak nagyon bonyolult részei, de ha valaki motivált és van néki nyelvvérzéke, seperc alatt megtanulhatja. Összességében azt kell megérteni, hogy egy olyan embernek, aki nem abban a kultúrában nőtt fel, rohadt nehéz a beilleszkedés. Egyszerűen olyan dolgok számítanak teljesen elfogadottnak, vagy éppen polgárpukkasztónak, amik egy pl. magyar számára teljesen természetesek lennének. És most az apróságoktól kezdve egészen a tényleg nagy jelentőségű dolgokig, mindenre gondolok.

Az emberek egyébkét ugyan olyanok mint itt. Néha kibszott bunkók, néha nagyon jófejek, olyanok mint itt. Szóval Dél-Korea faszának tűnhet kívülről, de egy nem ott felnőtt embernek nagyon ritkán fekszik úgy igazán. És gondolom ezeket a kpop miatt kérdezted, de sajnos ott sem rohnagálnak kpopfiúk az utcákon. :)))



Remélem segíthettem!!:)))))

2020. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen a kpop miatt kérdeztem, és tudom, hogy nem rohangálnak az utcákon, valószinűleg, még csak abba a körzetbe, se tudnék költözni, ahol lehetséges lenne összefutnom velük, mert sosem lesz rá annyi pénzem, ezekkel én is tisztában vagyok. De engem maga az ország vonz nem az idolok. A kúltúra, a nyelv az ételek, ezért kérdeztem a tapasztalatokat.


Köszönöm a válaszod, hasznos volt! )))

2020. nov. 11. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! En koreaban lakom! Irj nyugodtan ha kerdesed van! 😊


23/L

2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!