Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni? Egész nap...

Mit lehet tenni? Egész nap (0-24) ordító, sértegető, zaklató szomszéd van itt.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Rendőrség, csendháborítás.


Ajánlom hogy készíts hangfelvételt (vagy videót, amivel közben felveszed az órát - napi többször, több időpontban, közben mondj valamit hogy hallható legyen ahhoz mérten az ordítozás) és küldd el e-mailben.

2020. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Én simán csak orrba vágnám.
2020. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik szomszédomnál drogosok voltak és feltettem a kérdést, hogy mikor alszanak? Reggel, nappal, este és éjszaka miattuk nem tudtam bármit is nyugodtan csinálni. Rendőrök nem tudtak vagy nem akartak? tenni ellenük semmit. Nem én hívtam ki rájuk a rendőröket, tehát nem tudom, hogy nem tudtak-e vagy nem akartak-e, de mindenesetre nem nyitottak ajtót nekik.


Nagyon meg tudja viselni az embert, ha folyamatosan, szinte megállás nélkül ilyenfajta kellemetlenség éri.

Számomra a megoldás az eltávozás volt.

2020. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Lehet skizofrén?
2020. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy segélykiáltás - nagyon egyedül érzi magát a gondjaival. Nem elképzelhető, hogy valamilyen szempontból SOROZATOS ERŐSZAKOS CSELEKMÉNYT szenvedett el?


Nincs aki a Pártját Fogja? Közeli hozzátartozó elhalálozása is kiválthat nem éppen kismértékű hitbeli krízisállapotot. Akár egy házi kedvenc elpusztulása - kutya vagy macska, esetleg más.


(Inkább lelkisegély szolgálatot kellene hívni, hogy milyen SZERETETTELI MEGOLDÁS létezhet a belső konfliktusainak rendezésére.)


Én a leginkább a Délután Alapítvány és a Református Vonalat ajánlanám. Sajnos nagyon korlátozott időintervallumban fogadnak hívásokat, nincs elég költségkeret félretéve arra, hogy LEGALÁBB BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁSOKAT kapjanak az önkéntesek.


Ui: az önkormányzatok egy része talán még mindig nem segít eléggé a rászorulókon. (Pedig a tavaszi veszélyhelyzet idején NAGY HÍRVERÉS volt, hogy majd átcsoportosítják a költségeket.) Ez elmaradhatott azóta is.

2020. nov. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Megmérgezhette esetleg a házikedvencét Valaki, mert gyűlöli még az állatokat is az a bizonyos szomszéd? Érzékelheti, hogy ártani akarnak Neki akármilyen módon. Méghozzá nem megalapozottan.


Lehet, hogy nehezen gyógyuló betegségben szenved az a bizonyos háziállat és nincs elég pénze a gyógyíttatásra. Halálfélelem is lehet a koronavírus járvány terjedésétől stb.


Ui: a közös képviselő is eléggé hanyagul kezelheti a lakóközösségen belüli ellentéteket - NINCS KOMMUNIKÁCIÓS SZAKEMBER! (Kártevők lehetnek a lakásában, egerek, amelyek mindent felfalnak.) Tartós munkanélküliség, diszkriminációs tapasztalatok, amelyek kiválthatják a fokozottabb elégedetlenséget.

2020. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Biztos van valami magyarázata, talán a leírtakban rejlik az igazság.
2020. nov. 24. 09:32
 8/22 A kérdező kommentje:
a skizofréniának milyen tünetei vannak?
2020. nov. 24. 10:55
 9/22 A kérdező kommentje:
Milyen egyéb hasonló mentális betegségek vannak amelyek egész napos (0-24)velőtrázó, artikulátlan ordítozással járnak?
2020. nov. 24. 11:08
 10/22 A kérdező kommentje:
Hol lehet javaslatot tenni ezen személy mentális zavarából adódó betegsége gyógykezelésének elrendelésére?
2020. nov. 24. 11:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!