Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Városon születtem, lakótelepi...

Városon születtem, lakótelepi gyerekként nevelkedtem, miért jó egyeseknek belegázolni abba, aki nem vidéki gyerekként nevelkedett?

Figyelt kérdés

Elősször elkezdtek csak kóstolgatni, utánna már sértegettek, nyápicnak neveztek és teljes kiközösítést éreztettek.

Elkezdtek velem kekeckedni, hogy nekem nem volt ilyen, meg olyan gyerekkorom mint nekik vidéken és, hogy ök a vagyányok mert ök tudtak élni és mennyi csibészséget meg tudtak csinálni falusiként... és az jött le, hogy én micsoda kis nyomi vagyok.

Ráadásul még Romániba is születtem, Nagyvárdon, külhonban, mikor ezt megtudták akkor ez még rátett náluk egy lapáttal, még gyűlölködőbbek lettek és mégjobban elkeztek, szúrkálni szavakkal...

Te jártál már így? Hogyan kezelted a helyzetet?



2020. nov. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Bocsi, mit érdekel mások véleménye? Éld az életed.

2020. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Pesti vagyok, falusiak szoktak néha nekem is hasonlóakat beszólogatni. Engem egyrészt azért nem zavar, mert cseppet sem irigylem tőlük ezeket a tipikus kistelepülési élményeket - ha erre vágytam volna valaha is, akkor most, felnőttként ilyen helyen élnék. Másrészt azt gondolom, hogy aki ilyesmi miatt beszólogat valakinek, az saját magát járatja le.
2020. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
Egyszerű prolik, ne törődj velük. Én kertvárosi vagyok, úgy hogy ennyire nem tudnak belém kötni, de így is próbálkoztak időnként. Én speciel visszaszóltam, hogy "Én nem mondanék valamit azért kevesebbnek, mert nem evett fel az utcáról disznószart" nem tudom, miért, de nekem úgy tűnik, hogy kisebbségi érzésük van, ezt próbálják túlkompenzálni
2020. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Vannak buta, bunkó emberek, akik olyanok miatt cs.tetik a másikat, amiről nem tehet. Ugyanígy vannak olyan vidékiek, akiket a városiak piszkálnak, hogy tyúkszaros cipőjű parasztgyerek, biztos nem olvasott egy könyvet se stb... mondom ezt tősgyökeres budapestiként. Az ilyen hülyéknek ez okoz örömet az életből, rájuk kell hagyni, le kell tojni őket magasról.
2020. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek, élem a saját életemet, de csak az volt fura, hogy olyantól is kaptam beszólást akitől nem is vártam. Akiről azt hittem, hogy a haverom, barátom. Na az kicsit nem esett jól abban a pillanatban.
2020. nov. 27. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én falusi vagyok, de introvertált, szóval átérzem. Ezek az élmények nálam is kimaradtak, de nem bánom.
2020. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
"Hű de szar lehet nekem, mikor a lakásom értéke többszöröse az egész telketeknek."
2020. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj a városban élők is kapják ugyanezt csak pepitában. Én mindig megkapom hogy milyen szánalmas vagyok hogy nem pucoltam még halat meg hogy én nem is értek az állatokhoz mert nem csirkéim/disznóim vannak hanem pl. gekkóm. Most azért lennék életképtelen mert a szüleim nem engedhetnek meg maguknak egy kertesházat csak egy kis lakást? Ugyan már.


Ne vedd magadra,ezzel teljes mértékben magukat minősítik,viszont én el tudom képzelni azt is hogy néhány ismerősöd nem bántásnak szánta csak szimplán érdekelte hogy mivel töltötted a gyerekkorod csak nem jól fogalmazta meg a kérdést. Kitartást!

2020. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne baratkozz videkiekkel. Ilyen gaz a legtobb.
2020. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 na, meg is lett az első pesti übermensch származék
2020. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!