Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki napok óta csengetget...

Valaki napok óta csengetget fel hozzánk!?

Figyelt kérdés

3. napja, napi kétszer, sok percen keresztül valaki csengetget fel hozzánk, amivel eleinte nem foglalkoztam, de most már kezd idegesíteni, zavarni a dolog.

Panelben lakom, futáron, illetve a házmesteren kívül nem szokott senki becsöngetni hozzánk. A házmester is csak abban az esetben, amikor rendelek valamit online és nem vagyok itthon, nem tudom átvenni és beadja a futár hozzá, csakhogy idén kezdtem az egyetemet, online van minden, így folyamatosan itthon vagyok és különben is, a családból senki nem rendelt most semmit.

Valaki reggel és késő délután fele mindig idejön és perceken keresztül nyomja a csengőt. Nem látok egyetlen indokot sem, hogy miért csinálná ezt bárki is, nincs haragosunk, nem vagyunk rosszba igazán senkivel sem.

Mit tudnék csinálni? Már őszintén kezd aggasztani a dolog, arról nem beszélve, hogy két alkalommal felköltötte reggel a családomat, illetve egyszer megzavarta az online órámat is. Ha valakivel esetleg történt már hasonló, hogy vetett véget ennek a helyzetnek?



2020. dec. 16. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyedüli megoldás, hogy ha megnézed a csengettetés kezdetén, hogy ki az. Egyelőre szerintem nincs ok a félelemre.
2020. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Figyeld ki.


Bujj el valahol aztán nézd meg ki az majd ha megy el előugrasz és megleped

2020. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam, hogy gyorsan leszaladnék, de a 7.-en lakom, ilyenkor persze mindig foglalt a lift és mire le is érnek, nagy valószínűséggel elmegy addigra.
2020. dec. 16. 14:47
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Hol laksz, ahol van a panelben házmester?:)


Megoldás a gondodra:

- beleszólsz a kaputelefonba és máris megtudod ki az

- kinézel az ablakon, ajtón.

2020. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem valami pisis hülyegyerekek, akik ezzel szórakoznak. Reggel suli előtt meg utolsó óra után, ne feledd, az általános iskolák nem zártak be.
2020. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egy vidéki kisvárosban, miért, mi olyan furcsa abban, hogy van házmester? :D


Egyébként pedig nézhetek én ki az ablakon, ajtón, mivel a földszinten van a kapucsengő és én a 7. emeleten lakom, túl sokat nem látnék az alanyunkból.

2020. dec. 16. 14:51
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Magyarországon panelben sehol nincs már házmester, de mindegy.

Persze-persze, te nem Magyarországon élsz!:)

Azért én a 7-ről is látom, hogy anyám áll a kapuban vagy egy csapat kölyök, esetleg valaki, akit nem ismerek.

Az egyetlen normális megoldás, hogy felveszed a telót, miért nem jutott eszedbe?

2020. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon unatkozol Kisgyerek? :D
2020. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
És te mi a büdös francért nem veszed fel azt a rohadt kaputelefont, ezt áruld már el.
2020. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Egy ilyen kérdésnél normális ember eleve azt feltételezi, hogy a kérdező felvette, beleszólt, de nem válaszoltak.


Az lehet, hogy tájékatlanok vagytok, de például lakásszövetkezet esetén is lehet gondnok meg miegyéb. Az lehetséges, hogy éppen nem házmesternek hívják az illetőt, de a kérdés lényegét ez miben befolyásolja?



Néhány válaszoló a kötözködésével óvodás szinten áll.

2020. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!