Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki napok óta csengetget...

Valaki napok óta csengetget fel hozzánk!?

Figyelt kérdés

3. napja, napi kétszer, sok percen keresztül valaki csengetget fel hozzánk, amivel eleinte nem foglalkoztam, de most már kezd idegesíteni, zavarni a dolog.

Panelben lakom, futáron, illetve a házmesteren kívül nem szokott senki becsöngetni hozzánk. A házmester is csak abban az esetben, amikor rendelek valamit online és nem vagyok itthon, nem tudom átvenni és beadja a futár hozzá, csakhogy idén kezdtem az egyetemet, online van minden, így folyamatosan itthon vagyok és különben is, a családból senki nem rendelt most semmit.

Valaki reggel és késő délután fele mindig idejön és perceken keresztül nyomja a csengőt. Nem látok egyetlen indokot sem, hogy miért csinálná ezt bárki is, nincs haragosunk, nem vagyunk rosszba igazán senkivel sem.

Mit tudnék csinálni? Már őszintén kezd aggasztani a dolog, arról nem beszélve, hogy két alkalommal felköltötte reggel a családomat, illetve egyszer megzavarta az online órámat is. Ha valakivel esetleg történt már hasonló, hogy vetett véget ennek a helyzetnek?



2020. dec. 16. 14:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
#7 Dunaújvárosban nálunk is van házmester 7 emeletes panelban.
2020. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
11-es vagyok, én az első emeleten lakom, de az én lakásom ablakjai nem néznek rá a panel bejáratára, hanem pont a másik oldalra néznek, ahol nincs bejárat, szóval én ha akarnék sem látnék rá. Szóval az egyedüli, hogy beleszólok a kaputelefonba.
2020. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

#12

De a Kérdező ablakai a kapura néznek, mert nem azt mondta, hogy nem oda néznek az ablakok, hanem, hogy a 7-ről nem ismeri fel az "alanyt".

Változatlanul fennáll a kérdés, ha valaki napokig többször percekig csenget, akkor miért nem veszi fel azt a qrva telefont?

Az egész sztori egy baromság, úgy ahogy van, a házmestertől teljesen függetlenül.

2020. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Taknyos kisiskolások lehetnek. Tavasszal nálunk is ezt csinálták egészen addig, amíg rájuk nem lett ijesztve. Igaz, ez kertes ház, közelben iskolával.
2020. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azt nem értem, hogyha csenget valaki, akkor honnan tudja, hogy az, akinek nem veszi fel a telefont, az valami "ismeretlen rém"?
2020. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk utcabeli gyerekek szòrakozàsa a becsengetek majd elszaladok játék
2020. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy nagyanyád, valamelyik barátod, vagy mit tudom én milyen ismerősöd próbálna bejutni hozzátok, (mondjuk elvesztette a telefonját) de te nem veszed fel a kaputelefont, hanem rettegsz és kérdést írsz ki! És te jársz egyetemre?

:D :D :D :D :D

Uramatyám, ments meg minket!

2020. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Húzd ki a zsinórt a kaputelefonból, nem fogod hallani a csengetést.
2020. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
20%
Hát már meg ne haragudjunk, de ha nem várok se vendéget, se futárt, se senkit, akkor miért is kéne felvennem? Én se szoktam, pláne, hogy egy ideig megtettem és minden egyes alkalommal a szomszédot keresték. De persze nyilván elhagyta a mama a telefonját és máshogy képtelen segítséget kérni NAPOKON keresztül.
2020. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%

#19 Ez a legidegesítőbb, hogy valahova csengetek de te fel sem veszed mert nem vársz senkit.


Mi van ha a rendőrök keresnek?

Hozzánk anno panelba este 10-kor csengettek fel, a rendőrök voltak azok.

Soha nem tudhatod, hogy ki keres és mi miatt.

2020. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!