Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik város a "legélhetőbb"...

Melyik város a "legélhetőbb" a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre, és már vannak elképzeléseim hogy melyik városba szeretnék jelentkezni, de azért kíváncsi vagyok hogy pénzügyileg, vagy esetleg diákmeló szempontjából melyik város megélhetőbb.

A városok:

Debrecen(ez lenne hozzám a legközelebb)

Szeged

Pécs

Budapest(mondjuk ezt nem is kell részletezni, mert egyértelmű hogy ez a legdrágább)

Leginkább diák szemszögből lennék rá kíváncsi, de mást is szívesen meghallgatok aki a felsorolt városok valamelyikében él, vagy csak van valamilyen összehasonlítási alapja.


2020. dec. 23. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Debrecen
Szeged
Pécs
Budapest
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Szeged, Szeged, Szeged! Az ország utolsó bástyája (Budapest mellett). Ha ez a kettő is megadja magát a NER-nek, akkor mindennek vége.
2020. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem is Szeged,bár nem a poltika miatt:)

A napfény városának is szokták hívni,lévén,hogy az országban itt süt a legtöbbeta Nap. Illetve még pezseg az élet a diákoktól,diákvárosank is szokták hívni.


Mondjuk Debrecen is nagyon szép város.

2020. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Én sem feltétlenül akartam idekeverni a politikát, de azt mindenki beláthatja, hogy a rendszer hat a települések minőségére is. Szeged eléggé liberális gondolkodású úgy összességében, én ezt szeretem benne. Nekem, faluról oda felutazva, "megnyílik" egy új dimenzió.
2020. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Debrecenben tanultam, nagyon jó a diákélet ott is.

Szegedre is járt néhány barátom, csak jókat mondtak róla, szerették az ottani egyetemi életet.

Budapest pedig a sok lehetőség miatt mindenképp jó, így diákélet szempontjából is. (Amúgy itt lakok.)

A felsoroltak közül Pécsről nem tudok nyilatkozni, oda nem járt ismerősöm sem.

2020. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Lehet benne valami,bár most legyünk objektívek:)

#4

Igen,Debrecenben is pezseg az élet.

2020. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!