Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lépéseket lehet tenni...

Milyen lépéseket lehet tenni akkor,ha a közös képviselőt nehezen érem el,de van egy szomszéd,aki nappal de már éjjel is zajong? Ismerős is most hallotta,aki alatta aludt abban a szobában,amivel kínlódom .

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baja,de kb lassan 1 éve ez megy.

Új lakó vagyok itt.


Eleinte azt hittük,aki meglátogatott,hogy felújitás zajlik.

Mivel aktívan éltem életem ,szinte fél év után kezdtem fel figyelni,hogy

éjjel is koppint,valamit elök stb. 22 után és hajnalban is időnként lehetett hallani .

De nem érintett úgy akkor.

Aztán negyedéve mióta többet vagyok otthon és mikor nincs úgy teendő odahaza ,azóta lehet hallani,hogy :


Nappal kb az történik mint egy évvel ezelőtt.

Azaz kis kopogtatás,néha fúrás széknyikorgás ,ami szinte egy helyíségben történik .Aztán zsínorral matatás .Számítógép helyíségben nem lehetett nyugodtan meglenni.Tul se tanulni,dolgozni , sem akár neten hobbi időt tölteni.

Aztán szombatonként intenzívebben tette ezt ,szinte rituálisan.Sőt mikor rá lett kopogtatva,vissza kopogtatot és erősebben tolta. .Aztán beül az étkezőbe és széket nyikorogtat és ez kb éjjelig megy és néha falra koppint,többször leejt valamit .Nehezen elcsendesül.

Erre hajnal ezzel kezdi a napját. Azt hittem,hogy drogozik vagy beteg akár,mikor körbe koppintotta a falat egy éjjel .Senki nem néz rá .

Azt sem értem,hogy miért nem haggyja el a helyíséget,nem rokkant,mert kocog fennt pl ?Ha nem bír magával,miért nem megy ki sétálni ,miért nem keres valami önkéntes melót vagy ismerkedik? Tudom ez önmagában ő döntése,de a zajongás más és így .


Másik lépcsőházban az őrjöngőt elvitték,meg itt aki betegsége miatt néha kiabált ránéztek.


Nem tudom mit tegyek,de ismerős sem tudott aludni már tőle. Azt sem értem,hogy miért nem tesznek ellene a szomszédok . Alig ismerek valakit itt és fiatal nő vagyok.


2021. febr. 12. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg bekopogni hozzá és beszélni vele, ha ez nem megy akkor rendőrség csendháborítás miatt.
2021. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó megbeszélésre sem abbahagyni legalább éjjel a zajongást, akkor rendőrség, csendháborítás.
2021. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!