Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Véletlen ráráztam a szomszédom...

Véletlen ráráztam a szomszédomra a szőnyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az alsó szomszédom egy 50es nő, eleve utál, olyan dolgokért is felnyom a lakástulajnak ami meg sem történt..stb.

Nem vagyok zajos vagy rendetlen szóval nincs oka utálni. 2 emeletes a ház, én lakom a másodikon és ő a földszinten.

Ma reggel takarításkor nem vettem észre hogy kint ül az erkélyen, és úgy kezdtem el kirázni a szőnyeget. Rettentően sajnálom és amint észrevettem hogy elkezd hangosan ba..megolni azonnal abbahagytam és több mint 10x bocsánatot kértem de meg se hallgatott hanem bevágta az erkély ajtót és bement, közben pedig nagyon hangosan káromkodott.

Mit tegyek?

2 éve lakok itt azóta szóba se áll velem, szóval az nem opció hogy mondjuk bekopogok és adok neki egy nagy milka csokit vagy hasonlók.

Nagyon félek hogy felnyom a tulajnak és kiteszik a szűröm innen.

Tisztességes albérlő vagyok, mindig időre fizetek de a tulajnak fontos hogy a lakóját bírják a szomszédok.

Segítsetek!


2021. febr. 26. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit csináljunk, verjük meg, vagy mit akarsz?
2021. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben ti mit tennétek?
2021. febr. 26. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, már bocsánatot kértél és mivel véletlen volt, többre nincs is szükség. Ha meg panaszkodna rád a tulajnak, elmondod neki, hogy pontosan mi is történt és nem lesz belőle semmi gond. Biztos, hogy nem fog kirakni azért, mert véletlenül pont akkor ráztad ki a szőnyeget, mikor az alső szomszéd a teraszon volt.
2021. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene tenni? Eddig is utált, most legalább van rá oka.
2021. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól tetted, hadd kapja az áldást az önkéntes rendőr.
2021. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Borzasztóan érzem magam és nagyon félek attól hogy beköp a tulajnak az meg jól leszid
2021. febr. 26. 13:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi lesz? Megmondod, hogy nem így volt. A tulaj sem hülye, észreveszi hogy az az idióta ráérős nő folyamatosan veled van elfoglalva és kötekedik. Nem óvodás vagy, hogy ne merd kinyitni a szádat ha leszídnak, védd meg magad!
2021. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Alap, hogy az alsó szomszéd erkélye fölött akkor sem rázom ki a szőnyeget, ha nem tartózkodik ott.

Erre való a porszívó.

Ha ennyire fontos, csak megpróbálnám a milkás "trükköt".

2021. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy a tulaj a szomszédokat támogatja akármi történik.
2021. febr. 26. 13:25
 10/17 A kérdező kommentje:
8as, a fürdőszoba lábtörlő szőnyeget nem tudom kiporszívózni mert elég vékony anyagból van ezért rázom ki mindig
2021. febr. 26. 13:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!