Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Véletlen ráráztam a szomszédom...

Véletlen ráráztam a szomszédomra a szőnyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az alsó szomszédom egy 50es nő, eleve utál, olyan dolgokért is felnyom a lakástulajnak ami meg sem történt..stb.

Nem vagyok zajos vagy rendetlen szóval nincs oka utálni. 2 emeletes a ház, én lakom a másodikon és ő a földszinten.

Ma reggel takarításkor nem vettem észre hogy kint ül az erkélyen, és úgy kezdtem el kirázni a szőnyeget. Rettentően sajnálom és amint észrevettem hogy elkezd hangosan ba..megolni azonnal abbahagytam és több mint 10x bocsánatot kértem de meg se hallgatott hanem bevágta az erkély ajtót és bement, közben pedig nagyon hangosan káromkodott.

Mit tegyek?

2 éve lakok itt azóta szóba se áll velem, szóval az nem opció hogy mondjuk bekopogok és adok neki egy nagy milka csokit vagy hasonlók.

Nagyon félek hogy felnyom a tulajnak és kiteszik a szűröm innen.

Tisztességes albérlő vagyok, mindig időre fizetek de a tulajnak fontos hogy a lakóját bírják a szomszédok.

Segítsetek!


2021. febr. 26. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Oké, akkor keress másik albérletet, ha ekkora terrorban élsz ott.
2021. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha kitesznek? Ez albérlet, 30 napos a felmondási határidő, mész a következőbe.
2021. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél egy kertes házat.
2021. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
A tulaj pont úgy "rád van szorulva", mint te őrá. Ha olyan hülye, hogy egy megbízható, rendes albérlőt ezért kitesz, meg is érdemli a sorsát. Ha két éve lenne bérlőm és semmi gondom vele pont leszarnám a szomszédokat.
2021. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Én egy vödör vizet öntöttem volna rá, véletlen.
2021. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%
Rázd rá a lábtörlőt is.
2021. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a tulajt, hogy ez volt és nagyon sajnálod, így megelőzheted, hogy a nő panaszkodjon elsőnek.
2021. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!