Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidéken rögtön herélés után...

Vidéken rögtön herélés után megeszitek a tököket vagy csak a kutyának adjátok?Nálunk szokás pörköltet csinálni a tökeiből nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Vidékre látogattam a barátommal igazi pesti srác.

Szombaton herélték a disznókat mi ilyenkor pörit csinálunk belőle.Vidéki lányként nagyon szeretem de csak frissen vágás után.Barátom megkóstolta de nem ízlett neki utána éhes sem volt.Városi emberek miért nem szeretik a belsőségeket mikor nagyon finom kaják vannak belőlük csinálva?



2021. febr. 28. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Én is falusi vagyok, de a tököt már csak elvből nem enném meg. :3

Miért enném meg egy állat tökét? :$

Lehet, hogy finom de mégis a töke. Ugyan így nem enném meg egy állat fejét sem. Disznófejet is árulnak de az ott egy elhunyt állat teste :$


A comb, mellkas stb., tehát ezek az alap husok amin nem látszik, hogy mi az teljesen más. Tehát a kinézet és az, hogy tudjuk mi az amit eszünk rengeteget dob/elvesz egy ételen.

2021. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is városi vagyok, és pont tegnap szivatott a férjem azzal, hogy részletezte a disznóvágást meg az abból származó kajákat. Mivel nekem soha nem volt ilyen élményem gyerekként, most találkozom először a gondolattal, hogy vért esznek meg agyvelőt vagy herét. És undorító gondolat, ezért szerintem nemnis tudna izleni.


Ez egy kicsit arra hasonlít, mint hogy a gyermekkori kedvenc filmedet örökre imádni fogod, de ha felnőttként láttad volna először, azt gondolnád, hogy egy szar.

2021. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ez ilyen városi-vidéki ellentétre kihegyezni, mert csak a sárdobálás lesz. A városi is szeretheti a belsőséget, és a vidéki is utálhatja.

Egyébként, aki nem eszik ilyeneket, az a tudattól, hogy miből készült is elveszítheti az étvágyát.

2021. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi vágtunk disznót kiskoromban tehát én is paraszt vagyok...


De óriási a különbség belsőség meg a here közt...


Pl. Sültvér, malacfül, here, kakashere, disznósajt sose ettem mert nem ízlik. Meg undi...


Belsőséget nem szeretem mert az se ízlik.



" Az undoró falusi parasztokra" megcsak annyit, hogy amerikában van egy női mozgalom mely a saját menstruációs vérét főzi úgy mint itt a disznó sült vért... Ilyen olyan vitaminokra hivatkozva...


Szóval nem tudom melyik az undorítóbb, hogy állattartás és megélhetés miatt disznóvágás és mindent felhasználni amit csak lehet vagy valami új divat...

2021. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyes éttermekben kapható "kakastöke".

Kicsit ódzkodtam tőle, de megkóstoltam és finom volt.

Az íze a velőre hasnlított.

2021. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

2021. február 28. 11:24

Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Vidéken rögtön herélés után megeszitek a tököket vagy csak a kutyának adjátok?Nálunk szokás pörköltet csinálni a tökeiből nálatok hogy van?

"Mi vágtunk disznót kiskoromban tehát én is paraszt vagyok... De óriási a különbség belsőség meg a here közt... Pl. Sültvér, malacfül, here,..."


Az üzenet:

Jelentettelek ezért az undorító válaszért



Jelenthetsz drága barátom!


Keress rá, hogy van ilyen mozgalom, mint ahogy vannak nőo ahogy a láb meg a hónalj szőrt se borotválják!


Pl. Neked a szülés is undorító akkor, mert magzatvíz, meg méhlepény? :D



Jelents nyugodtan hajrá

2021. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
6# ennyi örömöd legyen, hogy ezt leirtad ide. Más sose. ☺️
2021. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el 7-es pont ennyi erőmem van, mert apám rákos és haldoklik.


Nem kell itt a személyeskedés


Aki ez miatt a kérdezőt le undorító falusi parasztozza azért írtam, hogy vannak egyes nők akik ezt teszik akkor ők nem undorítóak? Ezen kéne gondolkodni mielőtt idehánysz



Gondolom a baba alól a szaros pelenka is undorító ugye?

2021. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ok pá:)
2021. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeva'''
2021. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!