Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új autót szeretnék venni, de...

Új autót szeretnék venni, de a legalapabb felszerelésben, mert az tud a legkevésbé elromlani?

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy minél kevesebb elektronika, annál kevesebb hibaforrás? Nekem nem kell hogy magától beálljon a garázsba vagy felismerje a közlekedési táblákat. Apósom is most vett új autót de már most mindig valami kínja/hibaüzenete van. Automata reflektora is van, de akkora kalap szar hogyha amikor kell nem világít, amikor jönnek szembe bekapcsol és kiégeti a szembejövő retináját.

Egyáltalán szoktak venni alap felszereltségű autókat?


2021. márc. 10. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Látszik, hogy fogalmad sincs az autókról. Nem tudom hány tíz milliót szánsz kocsira, de azért a " magától beáll a garázsba" még nem egy elterjedt dolog.
2021. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Vissza kell vinni és garanciálisan javítják.. ha új és garanciális.


amúgy autót se vegyél és akkor az biztos nem fog elromlani.

2021. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne menj sétálni mert eltörhet a lábad. Viccet félretéve lényegében igazad van,hogy ami nincs az nem romolhat el,de ezek nem kis műanyag játékautók,hanem normális autók,amiben az elektronika és a strapabírósáb már olyan szinten van hogy neked nem kell félni emiatt. Sanjos vannak kivételek is.
2021. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te...ezt biztos, hogy a Lakóhely, szomszédok-ba akartad tenni?
2021. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Te...ezt biztos, hogy a Lakóhely, szomszédok-ba akartad tenni?"


Nem, rossz kategória. Csak a saját kérdésemet nem tudom jelenteni hogy rossz kategóriában van.

2021. márc. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!