Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Különleges ajándékhoz javaslat...

Különleges ajándékhoz javaslatok születésnapra autós/BMW-s barátnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene a segítség. Még messze van a születésnapja, de már előre gondolkozok mert nem tudom kitalálni mi lenne igazán tökéletes és különleges.

Nem vagyok idegen a témában mert én is autómániás vagyok, a sajátom is teljesen egyedire van megcsinálva meg mókolgatom állandóan, de nem tudok egyszerűen kitalálni valami igazán jó ajándékot.

Valami különleges kellene ami azért nem is hülyeség, nem az, hogy bemegyek a Homasita-ba aztán nézek valami hülye kütyüt vagy kiegészítőt. Akár lehet komoly tuning elem is.


A másik, hogy ő BMW-s és arra gondoltam így, hogy akár valami univerzális de hasznos kiegészítőt vennék neki az autóhoz akár kifejezetten az ő autójához valami kiegészítőt vagy beépíthető elemet.

Ha jól tudom, egy E39-es van neki, facelift előtti talán, 6 hengeres benzines motorral, sajnos ennél többet nem tudok pontosan de ez alapján már nagyjából be lehet lőni a típust.

De itt van róla kép: [link]


Még ha nem tudnék kitalálni semmit se, akkor talán valami ajándék kupon szerű dolog autókozmetikára vagy nem tudom mire viszont az meg már abszolút nem személyes.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy kifejezetten ehhez a BMW-hez mit tudnék neki venni ami különleges és ami még biztosan nincs neki? Vagy akár egyéb univerzális autós kiegészítőt, kütyüt is amivel nem lövök mellé. Akár valami multimédia cucc, fedélzeti kamera, mondjuk pont nem ezek csak így példának.

De jöhetnek bármilyen ötletek, még van sok időm kigondolni.



2020. márc. 15. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Cheeck engie befigyel.


Fedélzeti kamerát vegyél.

2020. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Check Engine lámpát én is néztem. Fedélzeti kamerát azért nem tudom mennyire lenne jó ötlet, mert nem vagyok biztos benne, hogy nagyon vágyik arra, hogy legyen egy az autójában. Ő inkább motorikusan meg esztétikailag dolgozik rajta, szebb felnik stb, nem kütyüzik nagyon a beltérben.
2020. márc. 15. 23:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne. Van ember aki ezen képen alapján be tudja lőni ennek a BMW-nek, hogy melyik modell?

520i, 523i, 525i vagy 528i? Vagy ezt miből tudhatnám meg? Csak a motorból?

2020. márc. 16. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha BMW, akkor javaslom az indexet. Bunkómobilról a német gyártó lespórolja, legalábbis használni nem nagyon szokták.
2020. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami olyan alkatrész, amit szeretne? Figyelj amikor beszélgettek, hátha megemlít valamit.
2020. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!