Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kellett ezen ennyire...

Miért kellett ezen ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hétvégén becsöngetett hozzám a környékről két 10-14 év körüli fiú azzal, hogy locsolkodni jöttek. Eddig csupán futólag láttam őket, a nevüket se tudtam. Egyik kezében valami kölni, a másikéban egy félliteres vizes palack. Tényleg teljesen udvariasan elmondtam nekik, hogy nálam ez nem szokás, majd elköszöntem, és bementem.


Fél óra múlva megint csöngettek és ismét ott volt a két fiú, de ezúttal az anyjuk kíséretében, aki úgy elkezdett velem ordítozni, hogy csak pislogtam. Elhordott mindenfélének, amiért nem engedtem, hogy meglocsoljanak. Higgadtan (tényleg az voltam, mert nem szerettem volna tovább ingerelni) elmondtam, hogy a locsolkodás olyan, amit nem szeretek és nem tartok, biztos neki és a gyerekeinek is van olyasmi, amit nem szeret. Erre teljesen kiborult. Röviden én egy liberális, ostoba ringyó vagyok, aki örüljön, ha valaha ránéz egy férfi. Ekkor bementem, és ő még öt percig szitkozódott, majd elmentek.


Ekkor azt hittem, hogy ennyi volt az egész, de ma szembejött az épület előtt, és amikor elment mellettem elég hangosan annyit mondott, hogy "hisztis pi###a". Annyira meglepődtem, hogy nem is tudtam mit reagálni.


Eredetileg nem szerettem volna kérdést kiírni, mert úgy voltam vele, hogy úgyis elfelejtik. Láthatóan nem ez történt, ezért meg kell kérdeznem, hogy ez normális viselkedés? Én csináltam rosszul valamit, vagy vannak ennyire ostoba emberek?

20/L



2021. ápr. 8. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez reaaaaal?
2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Huhh. Jézus... Kérdező, ezek tényleg ostoba emberek és gonoszak is. Amikor az ostobaság gonoszsággal párosul, annál nincs rombolóbb a világon. Kivétel az atombomba... Az tényleg nagyon pusztító.
2021. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne nyiss ajtót, tegyél úgy, mint hogyha nem lennél otthon, vagy tényleg ne is legyél otthon. Én évek óta meglépek valahova húsvéthétfőn.
2021. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos az.


#2

Nekem azért volt annyira fura és kellemetlen, mert egyáltalán nem érzem megérdemeltnek.


#3

Budapest belvárosában élek, emiatt még inkább meglepett. Családon belül nem szokás locsolkodni és a fiú barátaim se szoktam, a párom meg nem is magyar, azt se tudta egy héttel ezelőtt, hogy mi ez, ezért sose kellett "menekülnöm" (bár ismerek olyat, aki ilyenkor hirtelen mindig eltűnik). Eszembe se jutott, hogy locsolni jött bárki is.

2021. ápr. 8. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem a jövőben kerüld el ezeket a tuskó embereket, ha locsolkodni jönnének, akkor ne nyiss nekik ajtót, vagy menj el otthonról !
2021. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Covid idejen ki sem nyitnam az ajtot. Covid elott anyukat elkuldenem a picsaba. Halloweenkor egy angol kisgyerekben lenne annyi intelligencia, hogy ha nem, akkor nem.
2021. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem küldet el az anyjába? Ha a házat előtt toporzékol, pofozt fel, nő vagy szóval megteheted hogy megütsz egy másik nőt..
2021. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe lefogadom, hogy kisebbségi volt a "locsolód", akik ezzel a módszerrel tarhálnak.
2021. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én levertem volna mind hármat húsvét alkalmából. Hihetetlem, hogy az ember nem lehet nyugodtan a saját otthonában...
2021. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
A Hisztis p*csára mondjuk 20 évesen nem értem miért nem mondtál vissza mosolyogva egy "ANYÁD AZ"-ot.
2021. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!