Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik országban élnél szívese...

Melyik országban élnél szívesen az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 10. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Albánia.
Örményország.
Kína.
Grúzia.
India.
Montenegró.
Nepál.
Dél-Korea.
Szingapúr.
Vietnám.
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A cigánymentes Magyarországon.
2021. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
100%
Szingapúr, jól szervezett, magas életszínvonal, etc. Sajnos sokkal előbbre vannak mint mi.
2021. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Dél-Korea tengerparti vidékén. Modern, tiszta, gyönyörű, kipróbálnám.
2021. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szingapúrban, mindenki beszél angolul, jó a közbiztonság, minden modernebb mint itthon.

Indiában is szívesen élnék, de valószínűleg nem egy életre, csak pár évre. Mindenképpen meg szeretném ismerni az ottani kultúrát, teljesen más világ mint a modern országok.

2021. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az országok közül teljes mértékben Szingapúr a legjobb választás minden tekintetben. Habár az ország nem nagy, de hétvégi kiruccra simán lehet menni a környező országokba és elég jó a közlekedés, az oktatás, a tisztaság, a biztonság. Annyi a hátránya, hogy elég drága, de szerintem hiba a magyar forinthoz vonatkoztatni, mert nyilván ott a kereset is más.

Viszont ahova soha semmi pénzért nem mennék az egyértelműen India. Az a hely egy fertő, aki csak teheti, menekül onnan. Volt sajnos "szerencsém" pár indiai emberhez és hát borzalmas volt az az intellektuális szint. Lehet van köztük pár értelmes fiatal, akiknek sikerül onnan kitörni, de nem tudnának nekem annyit fizetni, hogy elmenjek oda.

2021. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk Svajcban albanok nelkul, vagy egye fene, Albaniaban albanok nelkul.
2021. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, totál megértem, a főnököm albán. A fenti listából nekem talán Dél-Korea (nem nézek koreai szappanoperákat). Vagy inkább Szingapúr, ismerős volt kinn tíz napot, azóta is áradozik. (Nem magyar az ismerős, én sem Mo-n élek.)
2021. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dél-Koreában.

Ok, Szingapúr nála is fejlettebb, de közben meg méginkább rendőrállam. Akkor már inkább legyen kicsit gyengébb de...

2021. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!