Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba utaznátok el...

Melyik országba utaznátok el a nyáron szívesen? Szavazzatok!

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Franciaország
Spanyolország
Anglia
Olaszország
Hollandia
Németország
Törökország
Egyesült Államok
Kína
Egyéb ország
43 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki gondolja, kifejheti, mi vonzza az adott országban.
2020. jún. 19. 00:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs a listán az adott ország, az nyilván az egyéb országok kategória, azon belül is kíváncsi vagyok, melyik ország.
2020. jún. 19. 00:24
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Kimennék Amerikába megnézni mitől vannak annyira sokan elájulva a felhőkarcolókon meg a toronyházakon és a rengeteg emberen kivűl

Lehet,hogy tetszene lehet, hogy nem, nemtudom

Olaszországban vannak nagyon szép helyek meg Törökországban is

De most a Covid19 virus miatt inkább idén kihagynám mindet

2020. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szívesen elutaznék már valahova, utoljára január végén voltam Bécsben.
2020. jún. 19. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére januárban és februárban tudtam utazni, így egyelőre elvagyok beföldön (Írországban élek). Majd talán ősszel, szívesen visszamennék Montenegróba. Imádom Olaszországot és Spanyolországot is, de az ottani barátokra hallgatok és egyelőre még nem erőltetem.
2020. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Magyarország. Igazából jártam már közel 50 országban, itt az ideje, hogy alaposabban megismerjem szűkebb környezetemet is.
2020. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En januarban a helyzet elott voltam egy kisebb Eszak-Amerikai koruton, igy most nyaron nem tervezek, legkozelebb szinten Januarbn nagyobb kirandulast, addig munka van ezerrel. Angliaban elek, igy az kiesett, a tobbi felsorolt orszag kozul Torokorszagban es Kinaban nem voltam meg, de az egyebet jeloltem, mert legkozelebbre Thaifold es Indonezia a cel.
2020. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyáron Szlovénia lesz, télen remélhetőleg Kambodzsa, vissza akarok menni már évek óta.
2020. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!