Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha én ősze tudom szedni a...

Ha én ősze tudom szedni a kutyám után a csomagot amit ki rakott, akkor had kérdezzem már meg, másnak miért esik nehezére lehajolni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusta.
2021. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert hisz a kakitündérben.
2021. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert lusta, vagy nem foglalkozik vele. Egyszer mentem az utcán és egy fickó segített vinni a bőröndömet. Közben valahogy feljött ez a téma (vakvezető kutyám van). A fickó elkezdte nekm ecsetelni, hogy hát bizony ő ne mszedi össze a kutyája után, mert ő fizeti a kutya oltását, veszi neki a drága kaját. Szóval a közteresek megtehetnek ennyit, hogy felszedjék. Mondtam neki, hogy és arra nem godol, hogy ha a betonra szaratja a kutyáját, esetleg olyanok mint én, simán belelépnek? Mert az én kutyámat ugyan kiképezték sokmindenre, de arra nem, hogy a járdán heverő kutyaszart kikerülje. Erre csak hebegett valamit, de semmi értelmes válasza nem volt. Még a vakoknak is megtanítják, hogyan kell a kutya után feltakarítani.
2021. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 pici gyerekem van tele a park kutya kakival ,akik oda viszik a kutyájukat látják sok a családos valamelyik gyerek elesik hát nem kizárt, hogy bele tenyerel a kutya kakiba.
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:
Mert parasztok
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!