Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet megoldani?

Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben?

A garázsom telek határon van, ez alatt azt értem hogy a garázsom oldala a kerítés. A szomszédom állandóan a garázs oldalának támaszt több köbméter tüzifát illetve minden féle vas, fa anyagot. Az a gond ezzel, hogy a garázs sarkát már meg is repesztette az állandó súly. Szépen szóltam többször is de semmi válasz. Ugyanúgy folytassa. Ez ügyben mit lehet tenni?



2021. ápr. 16. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Odahívod a szomszédot, megmutatod neki a repedést, és normális hangnemben megkéred, hogy ne tegyen semmit a garázs oldalához. Hogy ne legyen veszekedés, mondhatod úgy is, hogy nem rég vetted észre, te sem tudod mitőlrepedezik, de nem szeretnéd, hogy nagyobb kár legyen. Ha jó a viszony, ezen nem fog megsértődni.
2021. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos már próbáltam ezt is.

De hiába. Arra hivatkozik, hogy máshol nem fér el neki a sok tüzifa és egyéb dolgai.

Vagy a másik véglet mikor nem szól semmit, mintha meg sem hallotta volna a kérésemet.

Azért köszönöm mindenkinek!

2021. ápr. 17. 11:29
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Arra hivatkozik, hogy máshol nem fér el neki a sok tüzifa és egyéb dolgai."

az kit érdekel? oldja meg ő a saját telkén, a saját kárára, neked ehhez semmi közöd

2021. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valójában nem a garázsod fala a telekhatár, hanem attól fél méter. Közöld ezt vele, s azt is, hogy birtokháborítást követ el.
2021. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!