Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a hangosan...

Mit lehet tenni a hangosan szexelő szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Minden este azt hallgatjuk hogy ordítva nyög a csaj majd a pasi is és dübög az ágy a falhoz. Kissebb gyerek is van és már elege van ebböl hogy 23-24 orakkor ezt kell hallgatnia.

Mit lehetne ez ellen tenni? Bekopogni nem tudok mert minden emeletnek külön ajtaja van.

Volt már hogy felordítottam nekik de vagy épp akkor hagyták abba vagy azért mert hallották nem tudom.


2021. ápr. 16. 23:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%

vagy legegyszerűbb, bombabiztos megoldás, (ha megengedhetitek magatoknak) hogy csináltattok egy hangszigetelést. Onnantól kezdve csend lesz, bármit csinál a szomszéd.

Amúgy, csak mondom, hogy ha ilyenkor felmennél, mármint mikor épp szexelnek, és az ajtók előtt elsétálnál, jó eséllyel megtudnád, pontosan melyik lakásból jön a zaj. Ha nem vagy szégyellős, be is kopoghatsz,csengethetsz in flagrante, talán akkor kicsit észreveszik majd magukat a hősszerelmesek, és utána jobban odafigyelnek majd. :D

2021. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%

Ha a földszintre kiírod, akkor mindenképpen írd oda, hogy melyik lakásban laksz.


Pl.: "Üdv, az Y emelet X lakásból."


... szimplán, mert névtelenűl kirakni egy picit gyáva, semmilyen jellemre utal, amit nem feltétlenűl fognak komolyan venni.

2021. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
9. Nem tudja pontosan melyik szomszéd... Azért úgy érdekes lehet postaládába dobni.
2021. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
11. Nem tudok arra a szintre bemenni mert minden emeletnek külön zárható ajtaja van amihez csak az azon az emeleten lakóknak van kulcsa.
2021. ápr. 17. 00:00
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarom elrontani itt a hadi tervet, de az ilyeneket pont nem érdekli. Még ők lesznek felháborodva, hogy a privát életükkel foglalkozol és mondani fogják, hogy bizony a panel ilyen, ez egy kötelező, az élettel járó zaj. Bosszúból pedig még hangosabbra kapcsolnak. Főleg ha kiírod ki vagy, direkt odamennek a falhoz. És ha ebből kirobban a szomszédháború, sajnos ők jönnek ki nyertesen, mert ilyen piti ügyekkel nem foglalkoznak sajnos.
2021. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
18%

Kifigyelni, hátha valamelyik nem alszik otthon, aztán másnap kérdőre vonni a hangos dugás miatt. :D


Nagy úr a féltékenység, lehet szetbomlasztja őket.

2021. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
38%
Szerintem írd ki ha meg nem hagyják abba akkor tényleg írd oda hogy felveszed hangrögzitőre.
2021. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%

Csinálni sok dolgot lehet.

Egy értelmes ember ezzel nem foglalkozik, hanem csak a saját dolgával.

A nem értelmes, irigy, túl kényelmes életet élő ember meg hisztizik.

Döntsd el, melyik kategóriába tartozol.

2021. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó te drogoztal ma este?
2021. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
7%

Természetesen nem drogoztam, csak képes voltam úgy panelban lakni, hogy a saját életem éltem és nem volt annyira unalmas, hogy máséval foglalkozzak.

Egyébként, volt pár ilyen ismerősöm, akik előadtak ilyen hisztiket. Kettőnél ott voltam, amikor ez volt, mert épp iszogattunk. A hú, de nagy hangoskodást alig lehetett hallani és 2 perces volt.

Szóval, na. Bocs, hogy én nem vagyok frusztrált átlagmagyar, aki szerint dögöljön meg a szomszéd tehene. Ehhez nem kell drog. Ha neked igen, sajnálom.

2021. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!