Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a hangosan...

Mit lehet tenni a hangosan szexelő szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Minden este azt hallgatjuk hogy ordítva nyög a csaj majd a pasi is és dübög az ágy a falhoz. Kissebb gyerek is van és már elege van ebböl hogy 23-24 orakkor ezt kell hallgatnia.

Mit lehetne ez ellen tenni? Bekopogni nem tudok mert minden emeletnek külön ajtaja van.

Volt már hogy felordítottam nekik de vagy épp akkor hagyták abba vagy azért mert hallották nem tudom.


2021. ápr. 16. 23:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%

Egy névtelen cetli,esetleg csendháborításért rendőrség. Magyarázkodnak majd ott,hogy mi csak krtunk :DDD

Azért ami sok az sok. Nekem még nem igazán volt olyan szomszédom,aki bármiféle módon hangoskodott,mert olyan kedve volt.

Reggel 6 kor viszont elég kényelmetlen volt kelni a hangzavarra,mert verik szét a falat. Illetve a másik akinek gyereke van...az minden egyes áldott nap áááááá ááááááááá ááááááááá

Illetve az elviselhető szomszéd,aki ritkán este még pl fent van,és alrébb húz egy asztalt,vagy valami. Az is hangos,mert súrlódik,de most na. Egy évben egyszer egész megbocsájtható.

2021. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Úgyse fog kiírni semmit sehova. Teljesen felesleges tanácsokat adni.
2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem ilyenkor azokat a megmondóembereket, akik ilyenkor azzal jönnek, hogy "mert irigy vagy!". Mi is szexelünk a férjemmel heti 3x, de nem zeng tőlünk az utca és én se lennék kíváncsi arra, hogy a szomszédom artikulátlan ordítozását hallgassam esténként.
2021. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%
Valami győzelmi indulót játsz le nekik max hangerön, mikor végeznek.
2021. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%
Esti Antrax! Pajkos fiúk fedett pályás láncfűrész koncertje!
2021. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen rendszertelen, ütemtelen, hangos, kakofonikus dobzene - ezerrel a frontra!
2021. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Dallamkürttel rásegítesz...
2021. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Na kérdező, ugye hogy semmit nem tettél ki? :D De kell itt a hiszti. Egy kommented sincs azóta.
2021. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

28. Kitettem a papírt. Képzeld este csönd volt.

Ne haragudj már hogy nem itt élem az életem

2021. ápr. 18. 17:25
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen igen :DDD Egyből engedelmeskedtek is neked mert megijedtek egy papírtól :DD
2021. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!