Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki lakik nógrád megyében és...

Ki lakik nógrád megyében és ha igen azon kívül hol?Milyen ott élni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sz@r. Folyton hideg van, a legnagyobb város Salgótarján, de még ott sincs rendes álláslehetőség, nincs jobb fajta középiskola, egyetem nincs, stb stb stb.

összefoglalva: rossz ott élni.

2021. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te hol élsz ha szabad kérdezni?
2021. ápr. 21. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hideg van mindig?
2021. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz itt az élet,ki hogy nézi ugye?.

Nekem tetszik,csend,nyugalom,firss levegő,hegyek,lehet kirándulni.

Nyilván itt is vannak olyan helyek ahová éjszaka nem érdemes be menni,de hát hol nincs ugye? Inkább nyugaton tudom el hinni,ott tapasztaltam is. Nógrád, Heves, Borsod sajnos vannak érdekes helyek ahová éjszaka nem mennék.

Sok minden tényleg nincs itt,de aki bulizni akar az nagyvárosba mennyen,vannak akik oda is járnak bulizni.

Ahogy nézem itt is el hatalmasodnak a lakás és ház árak.

Jó tanács,kocsi kötelező ha nem egy városba laksz,hányszor szívtam télen buszok miatt.

Sokan BP-re járnak dolgozni,de van akik Vác,Dunakeszi,Gödöllő, Hatvan vagy Gyöngyösre ugye attól függ ki melyikhez lakik közel. Salgótarján,Szécsény,Balassagyarmat std.. Sok munka tényleg nincsen.

Nyilván vannak aki külföldre ingáznak heti szinten.

Munka terén tényleg nincs sok lehetőség,ha van is valami akkor a fizetés az olyan is sajnos,nyilván ha van egy jó szakmád ami hiány akkor szerintem el tudsz boldogulni jól szerintem.

Szerintetem ide úgy érdemes jönni ha van valami jó szakmád ami hiány,esetleg tudod otthonról is csinálni mint pl a fordító stb.. Szóval akkor szerintem jól meg tudsz élni.

Ha esetleg ilyen betanított munkát szeretnél akkor sok fizetésre ne számíts, 130-150-170-200E legalább de maximum 250 is meg lehet és van ahol több műszak van,ebben az összegben benne van a cafetéria is kb ennyi nettód lehet.

2021. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!