Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha felhívnak valamilyen...

Ha felhívnak valamilyen távoli országból azt miért teszik?

Figyelt kérdés

Például ha Guatemalából felhívnak mit akarnak vagy mit mondanának? És mért pont engem hívnak? Csak véletlenszerűen beírják a számokat vagy hogy?

Csak egyszer volt ilyen, de érdekel :D


2021. ápr. 23. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Véletlenszerűen, és elég, ha felveszed. Azzal megerősíted, hogy van előfizető a random generált számon. Lehet tovább próbálkozni.
2021. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Rendszeresen csinálják ezt. Inkább ne vedd fel, vagy nyomd ki. Ártani nem árthatsz vele, de ha felveszed lehet baj belőle.
2021. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
ha felveszed, nem fogod tudni kinyomni, es baromi nagy szamlad lesz. ezek csalok, random probalkoznak kulfoldi szamokkal
2021. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 ezt kifejtenéd, hogyan lehetséges az, hogy honos hálózatban fogadott hívásért fizetnem kell, és nem tudom a hívást megszakítani?
2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 sehogy.


Egyébként én külföldön élek, s olcsóbb nekem eleve a külföldi számról magyart hívni, mint a magyar-magyar. Csak a legtöbben nem merik felvenni.

2021. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert ilyen baromságok terjednek, és sokan teljes magabiztossággal hangoztatják
2021. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

99%-a az ilyeneknek egyszerű csalás, lehúzás, pluszba még kapsz egy jó vaskos telefonszámlát is.

Engem is hívtak már 2-szer így, egyiket sem vettem fel, egyszer Monaco-ból, egyszer Csádból.

2021. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az mért jó nekik hogy te elveszted a pénzed? Meg amúgy nem az van hogy ha más hív akkor csak ő fizet?
2021. ápr. 24. 01:07
 9/10 anonim ***** válasza:
De így van. Aki hív, az fizet.
2021. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 de hogyan kapnék vaskos telefonszámlát, ha felveszem a bejövő hívást? :D
2021. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!