Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet valamit tenni, ha egy...

Lehet valamit tenni, ha egy távoli szomszéd a padlásáról távcsővel mindenki udvarába, házába befigyel?

Figyelt kérdés

A környéken csak neki van emeletes háza, és fel szokott menni a padlásra és mindenkit távcsővel kukkol. Nem hiszem a környékbeliek ezt észrevették, de én véletlen kiszúrtam. Belát mindenki udvarába, ha pedig olyan a ház fekvése, akkor az ablakon is.

Lehet valamit tenni?


2018. júl. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Maximum annyit ,hogy beszélsz vele ,hogy téged zavar. A saját ablakából telkéről mindenki arra nézeget amerre akar és amerre ellát .Ez nem rendőrségi,nem jogi ügy.


Ha nagyon genyó és direkt nem hagyja abba a szólás után sem ,akkor lézerpointerrel "meglövöd" a távcsövét ,az nem lesz neki kellemes, de ugyanúgy nem tud semmit tenni ahogy te sem.

2018. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutogasd neki a brét, el fogja ásni a távcsövét.
2018. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a rendőrség nem bír semmit, azért is nem a jogi kategóriába tettem a kérdést. Ha beszélnék vele, akkor letagadná.
2018. júl. 19. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Integess neki! Tapasztalat ku rvára fogja idegesíteni.
2018. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaz van. Minket a "kertszomszéd", vagy nem is tudom, hogy mondják, kukkolt az ablakból, mert pont az udvarunkra látott. Ha észrevettem mosolyogva integettem, meg kiabáltam neki, hogy csókolom xy néni. A bátyám meg kiült a kertbe egy játéktávcsővel, amit anno valami gyerekmagazinhoz kaptam, és nézte vele, ahogy a szomszéd néz minket. Na, azóta tényleg nem kukkol. 😂 Szerintem ha tudná, hogy lebukott elszégyelné magát, és abbahagyná.
2018. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!