Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki örül neki,hogy mától este...

Ki örül neki,hogy mától este 11-kor kezdődik a kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki
Nem örülök neki
Nem érdekel
Jobb volt amíg este 8-kor kezdődött.
51 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Az én esetemben nem oszt, nem szoroz...inkább arra várok, hogy végre legyen már ennek vége. Kedden megyek oltásra, muszáj, mert igazolás kell, ha akarsz valamit. Aztán hátha visszaáll minden reméljük :)
2021. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Amikor 20-tól volt is mentem haza bemákolva 22-kor a kocsmából, ami egy másik történet... szóval nekem mindegy.
2021. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A 8 óra nagyon korai volt, de a 10 pont jó, a legritkább esetben vagyok kint akkor az utcán, szóval engem nem érint a mostani változás. De végre mehetek a mekibe a kiülős részre kajálni.
2021. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
eddig is már 9-kor aludtam átlagban :D
2021. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én nem örülök ennek, - későbbiekben talán majd megérted, hogy miért.
2021. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Tök mindegy nagyjából. Most hogy később sötétedik örülnék ha később lenne, mint 11. Nem azért, mert olyan nagy szociális életét élek, csak vezetni tanulok, és követelmény a két óra vezetés az oktatás során. Viszont másik városba kell átmennem, két óránként van haza vonatom, egy óra az út és 11-re nem érnek haza sehogy sem. Tehát ha nem mennénk vissza suliba az utolsó egy hónapra, akkor kérvényeznem kéne, hogy egy hétre ideiglenesen beköltözhessek a koliba emiatt. Otthonról meg nyilván jobb az oktatás, akik bent vannak koliban, mert otthonról nem megoldható/romló átlag miatt kötelezték őket a bentlakásra, azoktól hallottam, hogy milyen a koliból ez. És én abban a helyzetben vagyok, hogy itthonról könnyebb.


Tehát én örülni fogok(vagy legalábbis nem akaszt ki) majd a 11 írás zárásnak, ha visszaálltunk jelenlétire, ha meg nem akkor annyira nem örülök neki, mert maceráskodnom kell.


Szociális életem szempontjából a nyolc órai zárás sem zavart be. Nincs igényem esti járkálásra szórakozásból. Ha meg nem vagyok otthon este, az eddig is olyan volt, hogy egy barátnál aludtunk többen és mindenki reggel ment haza.


18

2021. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!