Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zalaegerszegen milyen élni?

Zalaegerszegen milyen élni?

Figyelt kérdés

A PTE kihelyezett tanszékére jelentkeztem Zalaegerszegre és kicsit el vagyok bizonytalanodva abból a szempontból, hogy milyen lehet ott élni.

Milyen ott az egyetemi élet?

Milyen a város légköre?

Vannak esetleg buli helyek vagy beülős iszogatós helyek?

Milyen elfoglaltsági lehetőségek vannak?



2021. máj. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Elég szar hely szerintem. Munkahelyek és szórakozás szempontjából is elég gyér, nincs is semmi látnivaló stb.. Én egyáltalán nem szerettem ott lenni.
2021. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A PTE ETKja gagyi, de annyi előnye van Zegnek, hogy kicsi kar, nem személytelen
2021. máj. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretek itt élni. Az egyetemi életről nem tudok nyikatkozni de van egy csomo beülős iszogatós hely a városba. Meg ha ninca covid akkor buli helyek is vannak.
2021. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszprémnél nem jobb hely.
2021. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem aktuális, de hátha valakinek jól jön a válaszom.

Én itt élek, de nagyon nem szeretem. Éltem egy évet egy közeli faluban gyerekkoromban, azt nagyon szerettem. Ha valaki ezen a megyén gondolkodna, inkább költözzön egy közeli kis faluba, mert legalább lesz udvara, kertje, amit tud gondozni. Én személy szerint panellakásban nemigen találom fel magamat. Ha valaki be akar vásárolni, vagy étterembe/színházba/iskolába akar menni, az meg tudja oldani úgy, ha bejön a városba faluról.

2023. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!