Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová érdemes költözni albérlet...

Hová érdemes költözni albérletetbe Magyarországon? Kisebb-nagyobb város,falu ami közel van a városhoz,minden érdekel,ahol munka is van. Te hol élsz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek ahol van munka lehetőség,meg lehet élni a fizetésből,szép a város-falu környezete,nem messze el lehet menni a szép természetbe relaxálni és kirándulni.


Pontosan hogy mivel szeretnék foglalkozni még nem tudom,de ezt is meg azt is szívesen ki próbálnám ami nem annyira stresszes,ha tetszik az adott környék akkor akár el végeznék olyan iskolát vagy OKJ tanfolyam amivel tovább tudom magamat fejleszteni,így később jobb munka lehetőséget is találhatok csak legyen.

Az sem egy utolsó szempont ha nem annyira zajos az a hely.

1 műszakban szeretnék dolgozni, ahol 3-4 műszakra van csak leginkább lehetőség nem érdekelnek az ilyen helyek.


Kezdésnek akár szoba bérlés is érdekel.


Rólam:

23F vagyok.

Targoncás,raktáros,személyi és vagyonőri okj van. (Tapasztalatom sajnos nincs)

Van B jogsim (102 kódú),vezetésben sok tapasztalatom van mivel sofőrködtem nemzetközi szinten,szeretek vezetni.

Jaj és érettségim is van ha számít.


Lehetséges ha később úgy alakul buszra esetleg kamionra le teszem a jogosítványt és ott helyben keresek ilyen munkát,ha nagyon más munka nem jönne össze de ez csak C terv.


Új életet szeretnék kezdeni.



2021. máj. 26. 15:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Legyen az a hely bárhol is az országon belül.
2021. máj. 26. 15:12
 2/4 anonim válasza:
100%

Budapest és vonzáskörzete, ahol érdemes bármit is kezdeni. Az albérlet árak mindenhol húzósak, de szerintem munka szempontjából még mindig Budapesten van a legtöbb lehetősége az embernek itthon.

Ha van ismerős Bp-n (hasonló munkakörben) érdeklődnék nála, hátha tud segíteni.

2021. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapest és környéke.
2021. máj. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapest, Győr, Tatabánya, Szombathely
2021. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!