Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most hogy igényelve lett az 5...

Most hogy igényelve lett az 5 lottó főnyereménye, mihez érdemes ekkora nyereménnyel kezdeni?

Figyelt kérdés

Lejárat előtt egy nappal, hogy senki ne jöjjön rá.

Ötletek tanácsok, ekkora nyereménynél mihez érdemes az embernek kezdenie.

Egy része biztos öncélú dolgokra lesz felhasználva, ház autó vásárlás, kirándulgatások.Ekkora összegnél ha nincs befektetve, még akkor is elég az ember élete végéig, még maradna is belőle.

Privát üzent nem kell, köszönöm előre is a válaszokat.

Szép napot mindenkinek.



2021. márc. 21. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván te nyerted...

Ilyen összegnél már csak százalékért adok tanácsot, ingyen nem...

2021. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ha valaki olvasná a kérdést, de nem értené.

Mert most ezen a héten nem vitte el senki a nyereményt.

2021. márc. 21. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Venni belőle egy halom ingatlant, lehetőleg lakásokat zöldövezetben, csinálni rá egy vállalkozást - erre kb a 75 százalékot költeném. Maradékból magamnak ingatlant, családi gondokat elsimítani, autóra, utazásra. Ennyi pénzből én a legjobb 2-3 barátomra is gondolnék, akik akkor is mellettem álltak amikor a többiek leléptek volna.
2021. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nem csinalnék semmit. Nekem nincs olyan igényem hogy száz milliós ház meg ilyenek. Ezért elég lenne életem végéig. Utaznek sokat, élvezném az életet inkább.
2021. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
De egyébként nem hiszem hogy ezt manapság meg lehet nyerni. Illetve biztos megnyerik. Királyunk haverjai.
2021. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Egy átlagos ház Pesten kb 50-100milláért, egy BMW, a többi meg szigorúan befektetés.
2021. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Én legelőször felhívnám a főnökömet, hogy tudod, ki vagyok én, te kcsög?
2021. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!