Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell ennyire irigykedni...

Miért kell ennyire irigykedni arra, aki külföldön kereste meg a ház és az autó árát?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,érettségi után összepakoltam,nyáron spórolt pénzemen kimentem németbe.14 évet voltam kinn.

Most vettem egy házat egy vidéki kisvárosban,leírom összegszerűen mert így látni lehet, nem annyira irigylésre méltó.

Házat 20 millió ft-ért vettem, 5 milliót ráköltöttem a felújításra, 1 milliót a belső berendezésekre, bútorokra.Vettem egy 2015 audi A4 kocsit is.

Erre az összes szomszéd már odajött beszélgetni a pár hát alatt, míg most itthon voltam, hogy szülői segítség volt a ház, vagy CSOK hitelre van, és akkor hol az asszony?

Mikor mondom, önerőből vettem, néznek, mintha nem értenék.Majd oda tér ki mindegyik, ennyi idősen hogy volt annyi pénzem.

Kicsit megbántam már ezt vidéki kisváros dolgot,lehet megyeszékhelyen lakást kellett volna.

Szomszédok miért ilyen kutakodók?

Miért érdekli, ki mennyiért mit vett?


2021. jún. 4. 20:46
 1/7 October15 ***** válasza:
100%

Ebbe amúgy hol volt az irígység? :D

Jelezném, hogy yep manapság marhára nem úgy mennek a dolgok Magyarországon, hogy 32 évesen önerőből házat + autót veszel egyszerre.

Amúgy miért nem mondtad azt, hogy nem CSOK hanem 14 év német aztán kész? Szerintem kb meg is magyarázta volna a dolgot.

2021. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez ilyen, szarj a fejükre magasról. Én is ugyanígy kerestem meg a lóvémat a nulláról mint te, én lakást veszek majd a megyeszékhelyen, pontosan ezért mert nagyon jól ismerem ezeket a bugris parasztokat. Ezek nem látnak tovább a saját orruknál, francnak se hiányzik az irígy áskálódásuk. Vegyék ki a kapanyelet a szájukból és dugják föl a seggükbe én azt mondom.
2021. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos magyar sajátosság az irigység. Ahelyett, hogy a saját dolgaikkal foglalkoznának, a másik zsebében turkalnak.


Amit elértél, az nagyszerű, és megdolgoztal érte.

2021. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Városban is lehetnek ilyen szomszédaid.


Ebben nem látok irigységet, inkább csak néztek, hogy hogyan lett valamid ilyen fiatalon.

2021. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
43%

2.: Aha aztán amikor majd találkozol a vallató osztaggal a lakás előtt a padon akik reggel 9-től délután 4-ig ott basszák a rezet és hamarabb tudnak mindent is mint a TEK akkor majd átértékeled a dolgot. :D


Jegyzem meg nyugodtan mehetsz valami zsákfaluba, simán beilleszkednél ahogy elnézem... :)

2021. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azért vagyok irigy mert azt írod, hogy "németbe" Németország helyett.

Amúgy meg mindenki irigy aki kérdez, 2021 van. Mindenki irigy. Irigy.

2021. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy visszajöttél? Ez már jobb nem lesz. A sz.r munkalehetőségekről már nem is beszélve.
2021. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!