Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a fenét csinálhat ilyenkor...

Mi a fenét csinálhat ilyenkor a felső szomszéd?

Figyelt kérdés
Nem értem amit üvöltöznek, de mellé olyanokat vágnak a padlóra, mintha kalapáccsal vernék a padlót vagy egy tonnás követ ejtenének a padlóra jó magasról. De ilyen mélyen bele teljes erőből a padlóba, amitől beleremeg a plafon. 2 percenként csinálják. Én nem tudom ép ésszel felfogni, hogy mi ez, de aludni nem tudok tőle, mert szívrohamot kapok minden egyes ilyen puffanásnál. Mi lehet ez?

2021. jún. 6. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A súlyzó. Otthon gyúrnak.
2021. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt k*rvára nem hajnali 2 fele kéne csinálni.
2021. jún. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Birkóznak.
2021. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak felmennék megkérdezni.
2021. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább nem akarom megkérdezni tőlük, mert még pofánvágnak az ajtójuk előtt, mert szerintem direkt csinálják, kifejezetten nekünk. 11 éves húgom hajnali 3-ig gépezik és hangosan beszél az amerikai haverjaival, hangosan röhög. Valószínűleg emiatt adták vissza, csak az érdekel, hogy mivel csiunálják ezt?
2021. jún. 6. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Martin, a húgodat lassan már az univerzumból is ki fogják utálni, szóval nem a szomszéddal van a baj.
2021. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pruty ***** válasza:
De örülök Martin, ha már ilyen gyúrosok a szomszédok lehet megkéne kérni őket rakják helyre a henteseket, mit szólsz?
2021. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!