Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy akadályozam meg, hogy a...

Hogy akadályozam meg, hogy a szomszédom pulykát tartson?

Figyelt kérdés
Rettentően zavaró, hogy napközben hangosan kárognak, (nemtudom mi a megfelelő szó rá) főleg nyáron, mikor nyitva van az ablak. Három váltásban dolgozom és mikor éjszakás vagyok, nappal nem tudok pihenni az átkozott madarak miatt. 8-10 van, és gyakran egész a kerités tövében rikoltoznak, mintha szándékosan bosszantani akarnának. Már sokat veszekedtem miatta a szomszéddal, de nem tesz ellene semmit, csak pofázik, hogyha nem tetszik akkor költözzek el.

2021. jún. 8. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Meg is veheted a házát. Ha nyerek a lottón én is felvásárlom a szomszédokat.
2021. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Három váltásban dolgozom és mikor éjszakás vagyok, nappal nem tudok pihenni

-ez nem az ő hiába..

mikor nyitva van az ablak

-becsukod az ablakod...

mintha szándékosan bosszantani akarnának

-elborult elméd lehet ha így gondolkozol pulykák kapcsán

hogyha nem tetszik akkor költözzek el

-pontosan és te miért nem teszed?

nem akadályozhatod meg mert semmi törvénybe szegő nem lenne ez...

hiába jelented fel semmi nem fog történni. saját udvara, kerte gondolom így azt tart amit akar..

2021. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tetszik, költözz el, sajnos jobb megoldás nincs.
2021. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
2.ez nem az ő hibája*
2021. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem tudod megakadályozni. Érdekes helyzet, nem tudom hogy ez csendháborítás-e, hiszen nálunk is faluhelyen van hogy éjszakákon át ugatnak a kutyák, nyáron bagzanak a macskák stb. Nálunk még soha nem voltak ezekből problémák, mert mindenki hozzá van szokva.
2021. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Itt a kutyák éjfélkor koncertet tartanak, a kakas mrg olyan pontosan kukorékol 4:30-kor, mint a vekker. Senkit sem zavar, ilyen a kertváros. Be lehet költözni a városba, de ott meg a villamos fog csikorogni 4:30-kor. Lehet választani.
2021. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom, a kérdező társasházból költözött le vidékre/kertvárosba, ezért nincs hozzászokva. El kell fogadni, hogy ott igenis tartanak állatokat. Nem az új szomszédhoz fognak igazodni az őslakosok – és nagyon jól teszik, én sem örülnék, ha valaki ideköltözne mellém és ő dirigálna nekem.
2021. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél füldugót vagy költözz el.
2021. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

#5

A kutya ugatásért elvileg lehetne szólni a közvetlen szomszédoknak. De nem szekáljuk egymást. Ugat a mi kutyánk is, az övék is. Meg amúgy is ugasson nyugodtan, azért is van, ha lát valamit vagy valami akkor jelezzen.

A kóbor macskák esetében sem nagyon lehet mit kezdeni, de nem is érdekel senkit. Nem izélünk azon, hogy most itt van az udavron a macska, de a macska gazdalja se károg, ha esetleg a kutya megrendezi.

Valamint ha szomszéd hajnalba kezd flexelni vagy valami, mormolunk egy egy anyázást és kész. De az ilyen nagyon ritka.

A pulykákkal nem igazán tudsz mit kezdni, max ha a ház falad közelében van a helyük vagy valami, mert arra van megszabott méter, ha jól tudom. De amúgy ezért jó a jószomszédi viszony. Egy liter pálinka mellett leültök:

- Pista, he hallod. Ezek a madarak nagyon hangosak, nem raknád arrébb őket vagy valami??

- De.


Gond megoldva

2021. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Kezdj el permetezni mikor jó nagy szél fúj a szomszéd irányába!
2021. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!