Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak engem fog el rossz érzés...

Csak engem fog el rossz érzés amikor utánam fütyülnek az utcán a romák?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Van egy haverom, 40 éves, ebből 30-at küzdősporttal töltött. Ő ilyenkor csak megnyalja a szája szélét, és vár :)
2021. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szoktam ezekre odafigyelni.
2021. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy kell tenni, mintha semmit nem hallottál volna, és tovább menni, mert ha a hang irányába fordulsz, akkor szoktak elindulni feléd.
2021. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden nőt rossz érzéssel tölt el a füttyögés, tök mindegy hogy romáktól jön vagy fehér embertől. Sőt engem ilyenkor az undor fogna el, és szabályosan felháborodok rajta, persze csak magamba, hozzá még húzom is szám szélét. Alapból undorítóak, főleg ha még megnéznek és füttyögnek is.
2021. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, félelemmel tölt el. Kit nem?
2021. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem is tudnak fütyülni
2021. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt már többször, hogy nem néztem oda, mintha meg se hallottam volna és még jobban elkezdtek idegesíteni, hogy "nézz már ide" meg "hé te".

Undorítónak tartom és hihetetlen szamomra,hogy ezek azt hiszik, hogy elérhetnek valamit ezzel egy nőnél.

Főleg amikor az ember már szó szerint nagykabátban sem mehet ki az utcára anélkül, hogy fütyülnének.

2021. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
81%
Én is így vagyok mint az előttem író. Megyek tovább mintha észre se venném de akkor meg elkezdenek kiabálni hogy hé nézz már ide vagy épp közlik hogy megb*nának vagy hogy ronda vagyok. Rosszabb esetben volt hogy el is indultak utánam.
2021. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Rossz érzés is elfog, valamint kicsi félelem is. Úgy teszek, mint aki nem hallotta, elég sokszor ez be is válik, de sajnos az is gyakori, hogy még utánam kiabálnak ezt-azt.
2021. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen mindegy ki fütyülget,rossz érzés fog el.

Nem nézek oda, szorosabban fogom a táskám és elhúzok.

2021. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!