Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten megszokott dolog...

Budapesten megszokott dolog ha 2 férfi sétál kézen fogva? Nem kötnek beléjük?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem. A szerelem minden akadályt legyőz. ;)
2021. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Remélem de
2021. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Hát most már a rendőr is elviheti őket szóval....
2021. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 botond balogh válasza:
65%
Hogy lehettem ennyire nyomorékok?Egy ember maga dönti el hogy kivel éli le az életét.
2021. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Na ja, ha meg éppen nagy a korkülönbség még pedofil is lehet az egyik... Például ha a 60 éves Jóska bácsi kézen fogva vezeti az 5 éves Petikét, és még fagyit is vesz neki, akkor rögtön hívja valaki a rendőrséget, mert segítségnyújtás elmulasztása miatt életfogytiglant fog kapni, aki nem cselekszik, mert a közelben ugrálókötelező Pirike meglátta, és azonnal leszbikus lett...

Az, hogy Jóska bácsi, mint nagypapa sétálni vitte az unokáját felejtős lesz.


Sokáig azt hittem, hogy ha börtönbe kerülök, az azért lesz, mert megszabadultam pár hülyétől a környezetemben. Most meg a végén lehet, hogy azért, mert valamelyik rokon gyerekkel kézen fogva sétálok az utcán. Vagy egymásba karolunk a legjobb barátnőmmel... Ha őt is letartóztatják, a férje nem lesz valami boldog...

2021. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Elvétve látok csak ilyen párokat, de gondolom ezután még kevesebben lesznek, akik ezt bevállalják. Én nem kötök beléjük, de biztos van, aki igen.
2021. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem annyira gyakori, viszont sajnos elofordulhat hogy olyanba futtok bele aki beletek kot, bar ez a hangos kisebbseg.
2021. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Hááááááát, én nem javasolnááááám... Szerintem várjatok vele még egy 10-20 évet itthon, vagy költözzetek ki...
2021. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

#5!

Javaslom olvasd el az új pedofíliáról szóló jogszabályt ami a homoszexualitás különböző büntetéséről szól. Ott elég pontosan le van írva, hogy mi számít annak. Például a nagyszülő-unoka ábrázolás nem büntetendő, de 2 azonos nemű és korú ember már igen és a kérdés is efelé irányult. De azt értékelem, hogy megpróbáltál okos lenni. Csak nem sikerült

2021. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem megszokott. Több mint 10 éve élek itt, de elvétve láttam csak meleg párokat. Nem csodálom, hogy sokan nem merik megfogni a párjuk kezét, tele van a város kötözködő, primitív idiótákkal.
2021. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!