Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy csóró emberből hogyan...

Egy csóró emberből hogyan lesz hirtelen gazdag ember, aki luxusautókkal mászkál?Mit csinált hogy pár hónap alatt sok pénze lett?

Figyelt kérdés

Ismertem fiatal koromtól az embert, együtt jártunk suliban is, pár utcával feljebb lakik.Szülei alkoholisták voltak, tanulni nem tudod, ő is elkezdett inni.Helyi kisváros egyik gyárával dolgozott, sokszor biciklivel ment melóba, mert buszra sem volt pénze.

Pár hónappal ezelőtt elkezdtek róla beszélni, hogy eltűnt a melóhelyéről.Mi sem láttuk.Pár hete hazajött,valahonnan, egy új bmw-vel.Ilyen szép kocsit még élőben nem láttam, mindenki találgatta ez meg hogy, miből.Majd mondta, hogy nem dolgozik már, gyárba soha nem menne, dolgozzon, akinek nincs pénze.

Nagyképű lett kicsit és olyan dumája van, amit eddig nagymenő filmekben hallottam.Hétfőn jön hozzá egy építőipari cég, átépíti az egész házát, kivül,belül,még a kerítést is kiszedeti, téglából fog díszkerítést csináltatni, új bútorok, meg minden.

Én csak álltam, mikor mondta meg sem tudtam szólalni.Pár hónapja még csóró volt, nem értem én se, meg a szomszédok se , ismerősök sem.

Teljesen megváltozott,olyan mintha egy más emberrel beszéltem volna, mint akit évek óta ismerek.

Hogyan lehetséges ez?


2021. jún. 23. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legális keretek között lottó, tőzsde (de ahhoz ész kell) k*rva nagy kölcsön és hülye ahhoz, hogy rájöjjön, hogy azt vissza is kell fizetni. Illegális keretek között válogass: bankrablás, striciskedés, zsarolás, maffia stb.
2021. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet az is, hogy örökölt, esetleg összejött neki valami külföldi meló.
2021. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy tesztosza gyári munkásról van szó, aki tizenpár évig totál csóró volt.

Nem értem ilyen ember hogy tudna bármi illegálisat csinálni,nincs hozzá még akaratereje sem.

Most meg olyan, mintha kicserélték volna, menő duma, sugárzik róla hogy tele van pénzzel.

Tavaly még kikopott szakadt ruhákban mászkált a helyi kisboltba, hitelre vásárolni.

2021. jún. 23. 11:11
 4/13 A kérdező kommentje:

Külföldi melóra én is gondoltam, de ahhoz évek kellenének, mire csak egy hasonló kocsit venne, de nem csak a kocsija van, hanem komplett házfelújítás, úgy hogy az sorolgatja, nem is akar már dolgozni?

Ezt mégis hogy, miből?

Nekem is kellene ilyen bevételi forrás.

2021. jún. 23. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor az öröklés maradt és hülye ahhoz, hogy rájöjjön, hogy azt is el lehet verni hamar hacsak nem egy hercegtől örökölt :D
2021. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lottóra tippelek
2021. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A leirasodbol itelve, az ember nem eleg okos ahhoz, hogy penzt csinaljon. Ö a pénzt csak elkölteni tudja.


Szerintem az örökségét herdálja.

2021. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy lottó vagy örökség,bár inkább az előző,a szülei leírása alapján
2021. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle... milliómeg egy lehetőség.
2021. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lottó lehet, bár ahhoz is kell valamennyi ész, hogy normálisan használja föl.
2021. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!